5ef3673563deaobrazek.png
Karolína

5ef3678c5ac55obrazek.pngLetošní výběr nanuků od Prima zmrzliny byl pro mě návratem do dětství v tom nejlepším slova smyslu. Pribináček jsem jako dítě milovala a kdyby tenkrát existoval v podobě zmrzliny, měla bych Vánoce v létě. Lahodná tvarohová chuť s čokoládou je prostě tím nejlepším dezertem po obědě. V čase jsem se přenesla i s nanukem Tobogán, který byl v minulosti na trhu již v mnoha variacích. Ovocná chuť je tak šťavnatá, že máte pocit, že za zády slyšíte hluk na koupališti.

Marta 
5ef367a62a03eobrazek.pngVelice mě potěšila možnost ochutnat sorbet s příchutí Mango. Mango mám moc ráda a velice mi chutnají i různá smoothie a milkshaky s touto příchutí, proto mě zaujala i tato zmrzlina. Mango sorbet je skvělý, příjemně sladký. Chuť manga je hodně znát. Sorbet mi moc chutnal.

Nanuk, který mě však ze všeho nejvíc zaujal a sáhla jsem po něm hned, jak jsme ho viděla, bez váhání, byl každopádně Pribináček. Jeho jemná smetanová chuť mě nadchla a určitě si ho během léta ještě párkrát koupím. Čokoládová poleva na něm je lahodná a krásně křupavá.

Skvělá volba je také Pegas Almond. Miluji mandle a mandlové zmrzliny. Rodinné balení je sice velké, ale chutná mi natolik, že ho zvládnu sníst klidně celé sama. Kelímek je plný smetanové zmrzliny s čokoládovým topingem a kousky mandlí. Přesně taková kombinace mi chutná. Také mě nadchlo, že v Pegasu Almond nejsou žádné náhražky.

5ef367cf7fd73obrazek.pngJV horkých letních dnech za mne vede Mrož malina se 60 % ovoce. Nejlepší volba na léto, když se chcete schladit a pochutnat si na ovoci. Malinová dřeň je lahodná, má příjemnou sladkou chuť malin a opravdu mě těší množství ovoce, které je v ní obsažené. Mrože mám ráda už od malička a jsem ráda, že se jeho příchutě rozrůstají. Všem, co ještě neměli, doporučuji vyzkoušet.

Ráda jsem ochutnala také Tobogán Fruity s příchutí jahod, citronu a pomeranče. Je to ideální zmrzlina na léto do parných letních dní, která osvěží a zároveň potěší naše chuťové pohárky. Podle mne je to skvělý nanuk, který budou milovat zejména děti.

Veronika 
5ef367e019fccobrazek.pngZmrzlina Pegas s příchutí belgická čokoláda je to pravé pro opravdové milovníky extra čokoládové zmrzliny. Jejích chuť je opravdu velmi výrazná, takže já bych si ji při podávání ještě zjemnila třeba troškou šlehačky. Čokoholici si ale určitě nebudou stěžovat.

Mezi novinkami od Prima zmrzliny je mangový sorbet jednoznačně mým favoritem, protože mango patří k mým nejoblíbenějším druhům ovoce. Skvělé je, že ho zmrzlina obsahuje přes třicet procent, a dokonce jsou v ní celé kousky manga. Chuť je výrazně ovocná, i když trošku sladší. Ale u zmrzliny asi nic jiného ani nečekáte.

Spojení vanilky a jahody je osvědčená kombinace, která nezklame. Mě na zmrzlině Pegas jahodový kornout ale vždycky nejvíc potěší křupavá čokoládová poleva a oříšky na 5ef367f613b6cobrazek.pngvrchu. Potom se taky těším na úplný konec, protože ve špičce bývá ještě jedno čokoládové překvapení. Na oplatce kornoutu oceňuji, že není rozmočená, jako u některých jiných značek a zachovává si svou křupavost.

Spojení jemné mandlové zmrzliny Pegas s křupavými kousky mandlí a čokoládovou polevou je jako sen. Tento produkt je ale také velmi nebezpečný. Jakmile jednou zaboříte lžičku, budete se muset hodně hlídat, abyste jí brzy nezavadila o dno. Na druhou stranu je zmrzlina hodně smetanová, takže rychle zasytí.

Kelímek Mrož malina je ideální, když si chcete dopřát něco sladkého, ale zároveň nechcete ohrozit svou postavu. Jde o ovocnou dřeň, takže má jen pár kalorií. Maliny jsou v ní velmi výrazně cítit a je prostě skvělá. Určitě doporučuji.

Klára 
Na testování zmrzlin Prima jsem se moc těšila a byla jsem zvědavá na letošní novinky. Oslovily mě zejména zmrzliny v kelímku, protože je nemusím sníst najednou a můžu se k nim vrátit. Miluju mango takže jedničkou pro mě byl mangový sorbet a moc mi chutnala i sorbet malina.
obrazek.png

Přejeme vám Prima léto!
Více na PRIMAZMRZLINA.CZ
5ef33e27a7fd1obrazek.png

Čtěte také:

Reklama