Máte rádi cereálie? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip!

f

Klára Křížová:

Snídaně je důležitou součástí našeho jídelníčku. Proto jsem uvítala možnost testovat nové CHEERIOS Oats Original a CHEERIOS Oats Cinammon pro pestrou snídani. Cereálie zařazuji do snídaně pravidelně, nejčastěji je kombinuji s bílým jogurtem a s čerstvým ovocem, které mám zrovna po ruce – s broskví, malinami, borůvkami, banánem... je to moje oblíbená letní snídaně. Vyzkoušela jsem oba druhy, musím říci, že mi moc chutnají. hPodle nálady je střídám, podle toho s jakým ovocem je kombinuji – nechci, aby u skořicových CHEERIOS Oats Cinammon výrazná chuť ovoce přebila skořicovou chuť. Naučila jsem do snídaně zařazovat cereálie i mé „náctileté“ dítě, které si je dává rádo i na svačinu, s mlékem. Novinky od Nestlé mohu doporučit.

Klára Tichá:

Cereálie jsou téměř mojí každodenní snídaní a CHEERIOS Oats se momentálně staly mými favority. Jsou méně sladké než obvyklé zapékané müsli a skvěle mě zasytí. Dávám si je buď na sucho s rozmačkaným banánem, nebo s rostlinným mlékem a bobulovitým ovocem.

Cereálie CHEERIOS Oats Original a CHEERIOS Oats Cinammon testovala také naše spřátelená blogerka Katka z www.mama-live.cz a Tereza z www.chicoco.cz/

Právě nyní testujeme se čtenářkami Nestlé CHEERIOS Oats pro pestrou snídani, které jsou partnerem naší diskuse. Zahrňte do své snídaně chutné cereálie, které ji doplní o důležité složky.

h

Jaká je novinka cereálie CHEERIOS Oats od Nestlé?

Křupavé lupínky s obsahem celozrnných ovesných vloček, namíchané s lahodnými kroužky CHEERIOS. Jsme zvědaví, jak vám zachutnají, protože s nimi uděláte navíc něco pro své srdce a cévy. Ovesné vločky obsahují beta glukany, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. Budeme rádi, když se stanou součástí vaší pestré snídaně. Můžete si vybrat ze dvou druhů - CHEERIOS Oats Original a CHEERIOS Oats Cinammon pro pestrou snídani.  

Čtěte také:

Reklama