Mnoho z nás už má za sebou jarní úklid, kromě naší redakce, se do něj pustili i naše spřátelené blogerky. Na úklid se vyzkoušelo několik produktů od značky Real Green Clean. Zajímá vás, jak jsme s produkty byly spokojené? Přečtěte si následující článek.

real

Co se všechno testovalo?

  • Real Green Clean podlahy
  • Real Green Clean plochy
  • Real Green Clean nádobí
  • Real Green Clean prací gel
  • Real Green Clean toalety
  • Real Green Clean tablety do myčky
  • Real multifunkční hadřík

Naše hodnocení:

Blogerka Jane

Real používala už moje babička, pak mi tato značka ze života zmizela a objevila se zase nedávno, kdy jsem na jedné akci dostala několik produktů do kuchyně a od té doby nedám dopustit na jejich odmašťovač (na digestoř jsem ještě silnějšího pomocníka nenašla). Mezitím jsem stihla udělat i objednávku na jejich e-shopu. Momentálně mám řadu Green Clean, jež nezatěžuje životní prostředí a to mi je sympatické.

Univerzální prací gel jsem rovnou testla na kupě oblečení do fitka. Výsledek? I při nízké teplotě 30 stupňů je prádlo čisté, svěží a voňavé. K pracímu „zelenáči“ mám i gel na toalety, jež lze používat i v koupelně na vodní kámen, rez a další usazeniny. Díky kyselině octové a citrónové stačí běžná dávka. Jediné co mi vadilo, že „zobáček“ na hrdle nádoby není delší a lépe se s ním nemanipuluje u okraje toalety. 

Celou recenzi si můžete přečíst na www.janesmoments.com

Klára Křížová

Se značkou Real jsem velmi spokojená. Využila jsem v rámci jarního úklidu hlavně přípravek na podlahy a povrchy. Moje kuchyně potřebovala pořádně vyčistit a díky těmto přípravkům jsem vše rychle zvládla. Dlaždičky, digestoř, pracovní deska, vše svítilo čistotou. Také mi vyhovoval přípravek na mytí nádobí. Líbí se mi, že to je ekologická značka.

Klára Tichá

Produkty Real Green Clean mě velmi mile překvapily. Líbí se mi, že se česká značka rozhodla minimalizovat dopad na životní prostředí. Ze všech produktů jsem si nejvíce oblíbila Real Green Clean na plochy, který zvládnul odstranit veškerou nečistotu. Nicméně musím pochválit i zbylé produkty, které určitě stojí za vyzkoušení.

Jitka Turková

Značku Real znám od mé maminky, která ji poměrně často používala. Nyní se objevila nová řada Real Green Clean a co považuji za velmi důležité, je šetrná k životnímu prostředí. Přípravky mají příjemnou nevtíravou vůni. Real Green Clean podlahy je skvělý pomocník, používám nejen na podlahu ale i na další tvrdé povrchy při radikálním úklidu. Další produkt Real green clean plochy mám neustále při ruce v kuchyni a pomůže při okamžitém poklízení po vaření nebo na umyvadlo a vanu, párkrát stříknu, stáhnu hadříkem a je hned čisto a voňavě. Velmi příjemně mě překvapil Real Green Clean prací gel. Doporučuji vyzkoušet!

Vendula Kubalíková

Řada Real Green Clean mě moc potěšila. Přípravky s nálepkou green či eko totiž ve své domácnosti preferuji. „Zelené“ prostředky na mytí nádobí a praní mám vyzkoušené téměř všechny, jež jsou dostupné na českém trhu. Tyto nové od Realu se zařadí do naší rodinné čistící armády… Předsudky o tom, že ekologické prostředky jsou méně účinné, jsou totiž úplně liché. Nejrychleji nám ubyl prostředek Real Green Clean plochy – tedy multifunkční prostředek na všechny omyvatelné plochy. V domácnosti s dítětem a kočkami asi žádný div.

Čtěte také:

Reklama