Štědrý den je tady za necelé tři týdny a vy ještě pořád nemáte dáreček pro maminku, sestru, dceru nebo kamarádku? Tak ji zkuste potěšit vánočním balíčkem s vůní od Coty. Ať už je obdarovávaná žena zanícená sportovkyně nebo elegantní dáma, určitě se mezi krásnými vůněmi z vánoční nabídky této firmy pro ni najde vhodný dárek.
Například vůně adidas sport woman je určena mladým aktivním ženám, které určitě ocení dárkové balení v podobě praktické kosmetické taštičky, jež se bude hodit při sportu, cestování nebo i doma v koupelně. Vánoční balíček adidas woman sport dostanete ve čtyřech typech vůní, a to Original, Active, Fitness a Energy. Ať už hledáte klasiku, moderní vůni a nebo svěžest, určitě si vyberete. Na výběr máte ze dvou variant balení – luxusní verze s taštičkou opatřenou logem adidas obsahuje toaletní vodu a deodorant a praktické balení se skládá z body tonika a sprchového gelu.
Dáváte-li při vybírání dárku pro kamarádku nebo příbuznou přednost romantice a lehké vitální vůni, pak by vás mohla zaujmout speciální vánoční nabídka Chanson d´Air, Chanson d´Eau a Chanson de Vie. Balíček obsahuje toaletní vodu a deodorant v praktickém a hezkém designu.
Moderní vůně originálně kombinující svěží ovocné a jemné květinové tóny určená pro mladé, nezávislé ženy, které jsou rády středem pozornosti a vědomě podléhají módním trendům – to je Exclamation. Tato vůně je dle současných módních trendů nabízena v podobě kabelky na záda. Vyberete-li vůni Exclamation Original, pak v dárkovém balení bude parfémová voda a deodorant, I by Exclamation a novinka Words by Exclamation obsahují ve vánočním balíčku toaletní vodu a deodorant.
Ještě jste si nevybraly? V tom případě je tu pro vaši vánoční inspiraci hravá, optimistická, svěží vůně pro ženy, které si vytvářejí svoji vlastní image a přitom se nechávají inspirovat módními trendy. Tím posledním je jednoduchý a elegantní styl. A právě takové je balení vůně, která tě oblékne - Pret a Porter. Je to elegantní kabelka, kterou můžete nosit kamkoli - i do práce. Na výběr jsou dvě varianty - Pret a Porter, Original a Pret a Porter, Casual wear. Obě v podobě toaletní vody a deodorantu.
Tak směle za nákupy a Štědrý den může klidně přijít!