Nová jarní kolekce H&M Conscious Exclusive jde stále vpřed. A to nejenom co se týče udržitelnosti použitých materiálů, ale taky stylu. Letos přináší nový revoluční udržitelný materiál BIONIC® - recyklovaný polyester vyrobený z plastových odpadů, které se bohužel stále častěji objevují na mořských pobřežích.  Výsledkem je nádherná, splývavá látka, která byla použita při tvorbě plisovaných šatů. Ty jsou nosným prvkem kolekce a dokazují, jak výjimečné a krásné může být propojení módy a ochrany životního prostředí.  

saty

zelena

Letos poprvé nabízí H&M Conscious Exclusive kromě kompletní kolekce pro ženy a  ležérních formálních modelů pro muže i oblečení pro děti a taky exkluzivní vůni Conscious Exclusive. Ta je vyrobená z čistě přírodních olejů. Kolekce bude k dostání od 20. dubna 2017 na internetu a ve více než 160 obchodech H&M  po celém světě.

new

tatalia

voda

„V letošní kolekci Conscious Exclusive myslelo H&M nejen na vzhled výrobků, ale také na to, jak působí a jaký mají charakter. Je to kolekce, která potěší všechny naše smysly a uspokojí také naši touhu chovat se udržitelně ve všech ohledech,“ říká Pernilla Wohlfahrt, hlavní návrhářka a kreativní ředitelka společnosti H&M.

vodia

nat vodia

Tváří kolekce H&M Conscious Exclusive se letos stala supermodelka a filantropka Natalia Vodianova. „Jsem skutečně hrdá, že můžu být tváří kampaně H&M Conscious Exclusive. Je úžasné vidět, jak veliký pokrok se udělal v oblasti udržitelných materiálů, které byly použité v kolekci. Líbí se mi, že to dává světu módy nový, zodpovědný rozměr vůči životnímu prostředí,” říká Natalia Vodianova.

deti

jhh

Šaty z této kolekce už vynesla i Tereza Voříšková:

šaty hm

tereza

Reklama