Jste nadšeni recyklací a designem? Pak nesmíte chybět 26.5.2012 od 13h v Centrálním parku Pankrác u Café Napůl cesty na akci“made:in“, kde se můžete setkat s prodejci originální tvorby (šperky, oblečení, doplňky, diáře, bloky, přírodní kosmetika), kteří jsou oddáni principu recyklace.

plakát

Recyklaci můžete také zažít na vlastní kůži v rámci workshopů. Venkovní akci doplní koncerty živé hudby, DJs a divadlo pro děti. V parku bude současně probíhat Oslava dne dětí pořádaná MČ Praha4. Vstup na akci je volný.

Recyklace 26.5.2012 se od13hdo21h v Centrálním parku Pankrác u Café Na půl cesty koná v pořadí již čtvrtý“made:in“ -Dny, Recycle, Design and Fresh Art Meeting. Na akci si můžete prohlédnout a zakoupit originální designové předměty, vyrobené většinou z recyklovaných materiálů. Tentokrát se můžete těšit např.na šperky z recyklovaných elekterosoučástek, z hodinovýchstrojků, z odpadu továrny na dopravní značky, zespékaných láhví od piva a vína, z PETláhví, z plechovek, z různých obalů od potravin atd.

Najdete tu ibloky z recyklovaného papíru s obaly z plastových kanystrů nebo přírodní kosmetiku v recyklovaných nádobách. Pořídit můžete i laskominy a handmade obojky pro své čtyřnohé miláčky.

Made:in ale není jen o prezentaci hotových výrobků. Vždy se snažíme nabídnout také interaktivní program v podobě workshopů. Letos se můžete těšit na workshop origami pro děti i dospělé s Markétou Pilátovou, který pořádá Papelote. Kokoza o.p.s. nabídne workshop výroby samozavlažovacích nádob z recyklovaných materiálů a prezentaci prvních českých dřevěných vermikopostérů pro kompostování v domácnosti.

Nedílnou součástí made:inů je také kultura. Letos akci oživí pražské hudební skupiny Wonderdust (triphop/blues) a Moow (electronic/pop). Po 21h se hudba v režii DJ Mgr. Biggy & guest přesune do Café Na půl cesty. Dětem odpoledně zpestří divadlo Pohádkový kolíček. Další vyžití nabídne Oslava mezinárodního dne dětí s bohatým kulturním a soutěžním programem, kterou v parku od 13h pořádá Městská část Praha 4.

Více na www.greendoors.cz

Reklama