A jak se zdá i podle výsledů soutěže Volba spotřebitele, kde zabodovala, povedlo se. Zavřete oči, pohodlně se posaďte nebo lehněte na lehátko a vychutnejte si plnou smetanovou chuť s medem a mandlemi nebo příchuť lesního ovoce.

Zorba jogurtová zmrzlina s medem a mandlemi na dřívku

Značka Polárka po loňském úspěchu rozšiřuje řadu Zorba o další lahodnou novinku. Tentokrát si smetanovou chuť řeckého jogurtu lze vychutnat i na dřívku a to v podobě Zorby jogurtové zmrzliny s medem a mandlemi. Její poctivá jogurtová chuť v kombinaci se sladkým medem, zalitá jogurtovou polevou a posypaná křupavými mandlemi jistě učaruje všem. Cena je 22,90 Kč.

Zorba se smetanovým jogurtem lesní ovoce - 500 ml

Zmrzliny Polárka Zorba v rodinném balení letos obohatí svoji řadu také o příchuť lesního ovoce. Jemná smetanová zmrzlina propojená s chutí lesního ovoce a ozdobena sušeným ovocem. To pravé pro chvíle pohody s celou rodinu. Cena balení je 79,90 Kč.

Zmrzliny ZORBA byly oceněny i v rámci spotřebitelská soutěž Volba spotřebitelů o nejlepší novinku roku 2019. Ta ocenila také Krajanku rumové koule, zmrzliny Polárka, konkrétně značku Hogo Fogo a Smootie a sýry Koliba. Soutěž poukazuje na produkty, které každoročně bodují u Čechů. Výrobci a distributoři mohli do letošního 19. ročníku programu přihlásit své inovace z oblasti rychloobrátkového zboží, spotřebního zboží, doplňků stravy a OTC produktů s výjimkou tabákových výrobků, které byly na český trh uvedeny nebo jsou uváděny v období od ledna 2018 až do konce května 2019. O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo 159 nových a inovovaných výrobků. Podkladem pro udělení ocenění jsou výsledky jedinečného výzkumu, jenž i tento rok realizovala společnost Nielsen. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku čtyř tisíc respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii považují čeští spotřebitelé za nejlepší.

Přečtěte si také:

Více na ZMRZLINYPOLARKA.CZ

Reklama