Sezóna salátů a grilování je v plném proudu. A díky balzamikovým krémům Kalamáta Papadimitriou může být ještě chutnější a zábavnější než kdykoli předtím.

Letošní novinkou jsou příchutě BBQ a chili, které přímo svádějí ke grilování. BBQ balzamikový krém je se svou chutí zvýrazněnou aromatickými bylinkami perfektní do marinád na maso, jemně štiplavý chili krém se hodí zase k rybám nebo mořským plodům.

V obchodech jsou k dostání také tři další příchutě:

  • klasický tmavý krém využijete jak do salátů, tak i do polévek nebo dezertů,
  • bílý s pomerančem a citrónem se svou svěží chutí ladí s ovocem, zeleninou nebo rybami
  • nasládlý tmavý fíkový krém chuťově pozvedne maso i saláty.

Více informací najdete na internetových stránkách www.papadim.com/cs.

Fantazii se meze nekladou

KalamátaŠéfkuchař restaurace La Casa Argentina Honza Souček pro letošní sezónu připravil sérii receptů, ve kterých využívá všechny příchutě balzamikových krémů Kalamáta Papadimitriou. Používá je do polévek, hlavních chodů i dezertů. Vhodné jsou totiž jak do studené, tak do teplé kuchyně, využití najdou i jako pomocník na dozdobení pokrmů.

Zkuste si podle Honzy Součka připravit dokonalé letní hruškové menu: začněte salátem s hruškou marinovanou ve víně a balzamikovém krému s pomerančem a citrónem, potom si ogrilujte kuřecí křídla naložená v BBQ krému a zakončete večeři dezertem v podobě hrušky marinované v červeném víně s fíkovým balzamikovým krémem.

Všechny recepty jsou dostupné na www.papadim.com/cs.

Přírodní složení jako záruka perfektní chuti

Řecké balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou se vyrábí z prvotřídního balzamikového octa Kalamáta, který se může pochlubit 100% složením z korintských rozinek. Ty jsou od starověku známé svými antioxidačními účinky. V jedné lžíci BBQ i chili balzamikového krému je pouze 17 kalorií a 0 % tuku. Všechny krémy jsou navíc bezlepkové.

Balzamikové krémy jsou k dostání v obchodních řetězcích Billa, Tesco, Globus, Makro a Albert hypermarket.

Prodávají se v praktickém 250ml balení za doporučenou cenu 99,90 Kč.

Více informací najdete na www.papadim.com/cs.

 

Kalamáta

Kalamáta

Reklama