Chystáte párty pro přátele? Někdy stačí sezvat je jen tak na posezení a popíjení, ale mnohem lepší je nespoléhat na to, že se zábava rozběhne sama, a raději si připravit nějaký originální nápad, program nebo inspiraci, zkrátka dát chystané akci určitý ráz. Účastníci pak získají originální zážitky, na které budou ještě dlouho s úsměvem vzpomínat!

elektroluxA kde hledat nápady? Na webových stránkách www.dinnerexplorer.com/cz najdete vynikající pomůcku. K jednotlivým datům v kalendáři jsou zde přiřazeny různé světové oslavy a akce sportovního, kulturního, gurmánského nebo prostě jen zábavného charakteru, v jejichž stylu si můžete uspořádat svoji párty. Je to snadné, protože na Dinnerexploreru najdete stylový jídelníček včetně receptů, a také návrhy hudby, výzdoby, aktivit i oblečení, které jsou pro danou příležitost nejvhodnější.

Pro představu: v červenci se nám tu nabízí největší skandinávská hudební akce - Roskildský festival, jehož atmosféru si můžete prožít v klidu doma. Stačí si připravit dánské sendviče s rybami, hovězím a pikantními pomazánkami, nakoupit dánské pivo, pustit si grunge hudbu z 90. let, jako třeba Nirvanu, a pro větší stylovost se k tanci ještě obléci do potrhaných džínů a ležérních košilí ve stylu grunge. Další nápad na červenec vyžaduje velkou zahradu nebo kus vhodného terénu v přírodě - jde totiž o závod v nošení manželek na zádech po překážkové dráze. Tenhle sportovní výkon, který bude zdrojem velké zábavy, bude pochopitelně korunovat piknik s hudbou, nejlépe finskou, protože celý nápad vznikl ve Finsku. A konečně můžete v půlce července oslavit narozeniny slavného malíře Rembrandta stylovou večeří při svíčkách a hostinou z holandských jídel na krásně prostřeném stole. Zábavu vám zajistí vlastní kreslířské pokusy.

Také srpen nabízí lákavé náměty - velký rybí den v islandském stylu nebo španělský svátek La Tomatina, známý po celém světě bitvami sváděnými přezrálými rajčaty. Zážitek doplníte rajčatovým občerstvením.

Z nabídky Dinnerexploreru si zkrátka vybere každý, ať je duší sportovec, umělec, recesista nebo gurmán. Navštivte www.dinnerexplorer.com/cz.