Dánská společnost ECCO® uvádí na český trh nový model terénní běžecké obuvi Receptorâ RXP 4000. Záměr využít poznatky vědy, vysoký stupeň technického vývoje a dokonalou zručnost se jednoznačně vydařil. Tato revoluční terénní obuv je připravena na jakoukoliv výzvu - je vhodná do náročných přírodních podmínek, hodí se pro turistiku a běh v různých terénech, za každého počasí.

„Modely řady Receptor® RXP se vyznačují tím, že jsou vyrobeny ze speciálních prodyšných textilních materiálů a usně, některé jsou navíc vybaveny voděodolnou membránou Gore-Tex® XCR,“ říká Hana Mikalová, obchodní manažerka společnosti ECCO Boty ČR. „Všechny modely jsou konstruovány tak, aby bylo chodidlo během jakékoliv aktivity a za každého počasí v naprosté pohodě. Mají správně anatomicky tvarovanou mezipodešev dvojí hustoty, která kombinuje výhody lisováním tvarovaného etylvinylacetátu (EVA) a polyuretanu (PU), a tak je umocněn maximální pocit pohodlí, jaký může terénní běžecká obuv poskytnout,“ dodává Hana Mikalová.

V přední části podešve má Receptor® RXP tzv. flexní zóny, které zaručují dobrou přilnavost k povrchu v různých terénech. Obuv je také díky těmto flexním zónám maximálně ohebná, což je nezbytná vlastnost k dosažení ideálního výkonu. Profilovaná podešev má nový tzv. Power-Plus systém, který se vyznačuje mnohosměrným samočistícím efektem a rovněž zajišťuje stabilitu chodidla při jeho optimálním směru pohybu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Receptorâ RXP nabízí celou řadu vysoce funkční obuvi pro muže a ženy od čistě běžeckých modelů RXP 1000, RXP 2000 a RXP 3000 až po nové terénní RXP 4000. Všechny zmíněné řady disponují dokonalým funkčním systémem kontroly vnitřního prostředí a neměnným pohodlím po celou dobu, kdy je máte na nohou. Značkové prodejny ECCO® naleznete na následujících adresách: Na Příkopě 7, Praha 1; Palác Flóra, Praha 3 a Metropole Zličín, Praha 5.

Reklama