Nejsou to jen Olsenky (herecká dvojčata Mary-Kate a Ashley Oslenovy), které znají miliony lidí. Další dvojčata se proslavila na Instagramu, kde mají tisíce sledujících. Bezpochyby je to trošku bizarní, ale lidi to evidentně baví. Kdo patří mezi nejslavnější dvojice s velkým vlivem na sociálních sítích?

  • Velké oblibě se těší dvojčata Ami a Aya žijící v japonském Tokiu. Charakterizuje je stejný módní styl i výrazně růžové vlasy v barvě žvýkačky. Dvojčata pracují jako dýdžejky a podílejí se také na tvorbě módní značky.
  • Clermontská dvojčata mají dokonce více než milion fanoušků. Shannon a Shannade vypadají jako směsice rapperky Nicki Minaj a Kim Kardashian. Rády provokují a na jejich profilu si přijdou na své zejména milovníci odhalených poprsí a velkých pozadí.
  • Pět milionů sledujících zatím nasbírala dvojčata Brooklyn a Bailey z Texasu. Devatenáctileté dívky jsou inspirací zejména pro jejich vrstevnice. Přinášejí jim tipy ze světa módy i z běžných oblastí života. Nutno podotknout, že mezi influencerkami patří k těm normálnějším. Nepotrpí si na stejné účesy ani oblečení.
  • Popularitě se těší i identičtí chlapci. Je mezi nimi například americké komediální duo tvořené bratry Ethanem a Graysonem. Jejich přidaná hodnota na Instagramu spočívá v tom, že dokážou být i vtipní a nezřídka si dělají legraci sami ze sebe.
  • Instagramu dominují teprve sedmnáctiletá dvojčata z Německa jménem Lisa a Lena. Na svém účtu mají 15 milionů sledujících. Už v mladém věku tak disponují velkou silou na sociálních sítích, což jim přináší stotisícové výdělky. Dívky mají i společné ambice do budoucna, chtějí se stát modelkami a herečkami.
  • Vlivná dvojčata působí i v České republice. Patří mezi ně například Karolína a Monika alias little.kao a little.moni. Ty sice nemají jeden instagramový účet, ale vzájemně sdílejí společné fotografie ve stejných outfitech. Z fotek vypadá jejich život opravdu pohádkově. Každou chvíli se plaví na luxusní lodi, užívají si na Hawaii apod.
  • Na Slovensku působí zpěvačky Veronika a Daniela alias twiinsmusic. Hnědooké brunetky spolu tráví většinu času, protože mají hudební skupinu. Jedna bez druhé zkrátka nedají ani ránu, a to je jim třiatřicet let.
  • Některá dvojčata, respektive spíše jejich rodiče, začínají budovat kariéru už ve velmi raném věku. Příkladem jsou sestry Ava a Alexis, které časopis Forbes zařadil mezi 10 nejvlivnějších dětských influencerů. Sedmileté holčičky působí také na Youtube, s čímž jim vypomáhá celá rodina.

Co říkáte na trend nerozlučných instagramových dvojčat?

Čtěte také:

Reklama