MíšaHorké, tolik očekávané léto je tady! Užíváme si ho, jak jen můžeme. Grilujeme, chodíme na párty pod širým nebem, pijeme míchané letní drinky, a když máme chuť na něco lahodného, sáhneme po zmrzlině.

Máme pro vás tip na letní zmrzlinovou pohodu. Pokud milujete zmrzlinu a máte rádi tradiční chutě, které nikdy nezklamou, sáhněte po zmrzlině Míša na dřívku. Pamatujeme si ho z dětství, jeho tvarohovou chuť v čokoládě, jež se rozplyne na jazyku. Také rádi vzpomínáte?

Zmrzlina Míša má v porovnání s jinými sladkostmi relativně méně tuků, cukrů a obsahuje celých 65 % tvarohu (ve zmrzlině bez čokoládové části). Můžete si tak zamlsat a nemusíte se přitom trápit výčitkami.

Hodně lidí si zmrzlinu jako mléčný výrobek spojuje s vysokým obsahem tuků, cukrů a kalorií. Tvarohovou zmrzlinu Míša ale můžeme klidně srovnávat i s jinými potravinami, které jsou součástí zdravé a vyvážené stravy. V porovnání se sladkostmi se zmrzlina Míša řadí mezi jedny z nejméně kalorických pochoutkek. Obsahuje jen 7 g tuku a jeho kalorická hodnota je 130 kcal v jednom výrobku, což představuje 7 % doporučeného denního množství energie pro dospělou osobu.

Tvaroh má zcela jistě své místo ve zdravém stravování díky obsahu živin, které jsou důležité pro lidský organismus. Obsahuje tedy látky pro lidský organismus potřebné – jako vápník, mléčné bílkoviny a dále vitamíny D a B2.
Díky nízkému obsahu tuku se často využívá i při různých dietách.

MíšaZmrzlina Míša na dřívku je s námi už od roku 1962. Pro jeho jedinečné složení chutná stále stejně dobře a teší se velké oblibě mezi dětmi i dospělými. Je tomu tak i díky pečlivé přípravě z kvalitních ingrediencí, které jsou zachované díky mražení. Mražení je považované za druhý nejšetrnější způsob uchovávání potravin.

Zmrzlinu Míša na dřívku si můžete vybrat ze tří příchutí:

  • Tvarohové - tradiční
  • Jahodové
  • Meruňkové

Tvarohový Míša na dřívku obsahuje:

  • 65 % tvarohu ve zmrzlinové části
  • jen 130 kcal v jednom výrobku
  • 7 % GDA (doporučené denní množství pro dospělou osobu)

Všechny obaly zmrzliny Míša obsahují také přehlednou tabulku nutričních hodnot, kde spotřebitel může zjistit obsah energie, bílkovin, cukrů a tuků.

Více informací a zajímavé soutěže najdete na http://zmrzlina-misa.cz