5ea15ac85da5dobrazek.png
Měla jsem možnost tuto novinku vyzkoušet a ráda se s vámi podělím o svou zkušenost. Je to zajímavý produkt, který určitě využiji. Hodně cestuji a často v práci nemám čas na oběd – to jsou situace, kdy je dobré mít po ruce jednoduché řešení. Koktejl je během chvilky hotový  – směs smíchám s vodou v praktickém šejkru spolu s příchutí, kterou mám ráda. Je na mě, kolik si jí tam dám a jak moc si koktejl dochutím. Je to hned hotové a můžu si tekuté jídlo ve formě koktejlu hned zkonzumovat. Nebo si ho připravit do šejkru a vypít, až budu potřebovat. Má praktický uzávěr a půllitrový rozměr, takže se vejde v pohodě do kabelky nebo do batohu.
5ea15ad941814obrazek.pngCo mě překvapilo, je jeho dobrá chuť. Měla jsem možnost ochutnat více podobných produktů, ale tento je pro mě chuťově nejlepší. Navíc je super, že si můžu vybrat z mnoho příchutí, které jsou zvlášť. Mohu mít tedy sypkou směs na koktejl s neutrální chutí a k tomu několik sáčků s příchutěmi, které mohu podle nálady a chuti měnit. Pro mě jsou oblíbené chutě čokoládová, kokosová a lesní směs. Myslím, že DailyMix ocení i rodiny se seniory, protože koktejl je velmi bohatý na vitamíny a živiny. Navíc neobsahuje škodlivé chemické látky ani přidané glutamáty.
Líbí se mi, že obsahuje čekankovou vlákninu, která se postará o správnou funkci trávení. Koktejl DailyMix je perfektní pro vegetariány, sportovce, studenty i starší osoby, kteří potřebují dbát na dostatečný přísun bílkovin a makroživin. Vše najdete na www.dailymix.cz

Pokud mám shrnout testování, které mě bavilo, tak mám jen pozitivní zkušenost a koktejl DailyMix zařadím do svých oblíbených produktů. Budu ráda, když moje recenze bude inspirací i pro vás. Těším se na naše testerky – čtenářky, které dostaly balíčky s DailyMix koktejlem domů a již testují.

DailyMix nabízí výběr ze sedmi příchutí.

Volit je možné z ovocných variant typu sladce jemná jahoda, osvěžující výrazná lesní směs, exotický banán nebo kokos. A nechybí ani kořeněná vanilka, velmi oblíbená káva či nepostradatelná čokoláda. Vše najdete na DailyMix.cz.
5ea15b06c3e6bobrazek.png

DialyMix všude s sebou

Do práce – když nemáte čas na kvalitní jídlo.

Na cesty a výlety – jeho příprava je rychlá a jednoduchá.

Na doma – když se vám nechce vařit.

Na chalupu – snadno se skladuje a má dlouhou dobu trvanlivosti.

Pro studenty do školy – rychlá svačina, kterou stihnete i s nabitým rozvrhem.

Ke sportu a do posilovny – dodá vašemu tělu dostatek energie.

Pro dědu a babičku – kteří potřebují dostatečný příjem vitamínů i minerálů.

Více na DailyMix.cz
5ea15aedb5afbobrazek.png

Naše články:

Pojďte s námi testovat novinku DailyMix, plnohodnotné jídlo nové generace

Novinka DailyMix, revoluce v rychlém a nutričně vyváženém stravování

Reklama