Byla jsem zvědavá na reakce od ostatních testerek, tak jsem doma zorganizovala malé setkání žen, které mohly také vysavač vyzkoušet. A protože testování novinek je velmi oblíbené, přináším vám jejich recenze.

Radka, 35 let
Vysávám každý den, protože mám dvě děti a psa s delšími chlupy. Děti neustále něco někde drobí, běhají po bytě s jídlem v ruce, starší syn hraje fotbal, takže když přijdeme z tréninku, padá z jeho věcí spousta prachu, hlíny, mnoho nečistot. Mám na podlahách vinylový povrch, na kterém je dobře vidět vše – nečistoty, prach, chlupy 5b1549a2bef2fobrazek.pngod psa. Vysáváme tedy pořád. Buď já, nebo děti. Vysavač Kärcher VC 5 by se mi líbil. Nejen proto, že se mi s ním dobře vysávalo, dobře se držel a díky ohebné hubici se dalo snadno dostat i pod nábytek a sedačku, ale protože se dá složit do malého rozměru. Máme sice třípokojový byt, ale není velký a bojuji s úložnými prostory. Když shrnu recenzi – vysavač je super, díky nástavci na čalouněný nábytek se s ním dá vysát jak podlaha, tak židle a sedačka.

Zora, 70 let
5b1549ba7e0b2obrazek.pngPříruční vysavač Kärcher VC 5, který jsem měla možnost vyzkoušet, se mi líbil. Lehký, pohotový, je dobré, že se dá volitelně nastavovat síla sání. Na nejvyšší stupeň je to tedy fakt „síla“. Líbí se mi, že se jednoduše vyndá nádobka s filtry a nečistotami, není nutné shánět pytlíky na nečistoty. Pokud bych si ho kupovala, asi bych volila rovnou stejný typ vysavače, ale na baterii, beze šňůry. To mi přijde ještě pohodlnější práce.

Linda, 38 let
Zajímám se o novinky, ráda jsem testovala příruční vysavač Kärcher VC 5. Mile mne překvapil, jak vypadá, že je malý a při tom se s ním vysává stejně, jako s klasickým vysavačem s kolečky. Tyč je teleskopická, dá se nastavit, jak ji potřebujete dlouhou a vysávání se dá regulovat čtyřmi stupni sací síly. Také je fajn, že  se po složení vejde do omezených úložných prostor. Vždy jsem si myslela, že tyto příruční vysavače pracují jen tak „napůl“, ale osobní zkušenost s tímto vysavačem mne vyvedla z omylu. Klidně bych si ho koupila, přesvědčil mne. Značku Kärcher mám ráda, máme od ní několik věcí na zahradu a jsou kvalitní, nerozbíjí se.
5b154ac63eb2aobrazek.png

Jaké jsou výhody příručního vysavače Kärcher VC 5?

  • Trojitá teleskopická sací trubka
  • Stisknutím tlačítka lze přístroj zmenšit o polovinu
  • Dokonalé uložení i na nejmenším prostoru Individuální nastavení velikosti
  • Přepínatelná hubice na vysávání suchých nečistot s flexibilním kloubem
  • Vynikající výkon čištění jako u velkých vysavačů
  • Velmi dobrá obratnost čištění pod a kolem nábytku
  • Třístupňový filtrační systém bez filtračních sáčků
  • Spolehlivé uložení nečistot v přístroji

Nový vysavač Kärcher VC 5 je skutečný silák mezi trpaslíky: mimořádně kompaktní a zároveň silný. Nalezne tak v každé, i malé domácnosti dostatek místa k úschově a nabízí přitom tutéž čistotu jako výkonné pojíždějící zařízení.

Více najdete ZDE

 
5b154b4c5e10fobrazek.pngChcete vědět, jak uklízejí ostatní, nebo se jen mrknout na pár zkušeností, navštivte blog www.svetcisteni.cz
 
Naše inspirace na šikovné pomocníky od Kärcher a naše články:
 
Vysát celý byt bez kabelu

Za zdravá prsa - Je hezké, mít radost z nákupu. Koupí aku stěrky Kärcher WV 2 Premium Pink Ribbon budete mít radost dvakrát. Doma se s ní budete těšit při úklidu, a navíc vás bude hřát dobrý pocit, že jste pomohli dobré věci. 
Více v našem článku
 
Zajímavým pomocníkem je také podlahová myčka – více v našem článku Kýbl a hadr? Těm dávno odzvonilo
 
Na zahradu se vám bude hodit i tento zajímavý pomocník kompaktní hadicový box Kärcher Premium CR 7.220 Automaticvíce v našem článku
 
Ideálním pomocníkem pro zalévání truhlíků a květináčů na balkonech a terasách jsou zavlažovací systémy. Pokud mají funkci automatického zavlažování, můžete bez obav odjet i na dovolenou a o rostliny bude dobře postaráno. Nemusíte se bát složité instalace zavlažovacího systému. Více v našem článku
 
Recenze čtenářek z Prahy a okolí, které se zapojily do testování aku stěrky Kärcher. Jak dopadl náš test. Více v našem článku
5b154a03a1f22obrazek.png

Reklama