Často se nás ptáte, jaké to KOMBE je? Jak chutná? Zda opravdu funguje. V článku si můžete přečíst recenze od reálných zákazníků a skutečnou zpětnou vazbu. Mimochodem, věděli jste, že KOMBE znamená v korejštině „Na zdraví“? KOMBE totiž zdravé je!

Kombe

Čaj KOMBE je unikátní svým složením a jediný svého druhu na českém trhu. Obsahuje 360mg účinných látek v jedné dávce granulovaného čaje. Příprava Kombe je velmi snadná. Stačí rozpustit v 80ml studené nebo teplé vody. Voda by neměla být vroucí, aby se nezničily cenné účinné látky. Pro dosažení optimálních účinků a vyrovnané imunity se doporučuje pít čaj Kombe pravidelně a dlouhodobě maximálně 3x denně. 

Více o účincích se www.kombe.cz.

KATEŘINA HRUBÁ, fitness trenérka a spolumajitelka společnosti Hrubý sport

Kombe

Díky čaji Kombe nejsem nemocná a můžu sportovat i v době viróz a chřipek. Doporučuji jej pít i svým klientům před tréninkem. Kombe totiž zlepšuje spalování tuků a metabolismus. Podáváme lepší sportovní výkony a zároveň se i více potíme. Pečuji o své klienty v oblasti kondiční přípravy, rehabilitace, psychologie, výživy, diagnostiky, regenerace i osobního rozvoje. Do této skladby služeb Kombe přesně zapadá, a co víc, moc mi chutná. Je to náš každodenní rituál.

Libuše Drdáková, důchodkyněKombe

Čaj Kombe piji pravidelně každé ráno již půl roku. Díky němu se cítím vitálněji, mám více energie, lépe se mi spí a celkové jsem taková příjemně naladěná. Navíc je jeho příprava naprosto jednoduchá, nic nelouhuji, jednoduše vysypu granulát, zaliju teplou vodou, zamíchám a piju.

V životě jsem už vyzkoušela opravdu hodně doplňků stravy, ale ženšenu již zůstanu věrná. Jo a víte, co mi přijde nejlepší? Mám méně vrásek.  A to se v mém věku opravdu počítá!

KombeMgr. KAREL PEŠL, sales manager

Kombe na první pokus velké překvapení. Chuť velmi specifická a nedovedu ji k ničemu přirovnat. Nejsem úplně čajový typ, ale Kombe mě v tomto směru hodně změnilo. Nejenže je dobrý, ale má některé vlastnosti, které ocením i jako muž. Také neuvěřitelně doplní energii.  A už ho se mnou pije celá moje rodina, včetně mých rodičů. 

Další recenze od zákazníků, kteří pijí KOMBE. Zdroj: Facebook, Heureka. Všechny si můžete ověřit!

 • Od ledna jsem nebyla nemocná. Michaela
 • Jsem maximálně spokojená a jsem šťastná, že jsem www.kombe.cz a jeho tým objevila. :) Čaj piju s radostí a láskou a jednou mi bude nejlíp a všechny chmury budou pryč. :) děkuju, že jste!!  Simi
 • Nejvíce mě zaujalo, že dodává energii, což by se mi při dvou dětech docela hodilo, energie není nikdy dostatek. Katka
 • Super obchod, super Kombe. Monika
 • Napomáhá prostorové orientaci. To jako žena určitě ocením. Denisa
 • Zaujala mě reklama a každému Kombe doporučuji. Jaroslav
 • Mohu jen doporučit, protože pokud někdo hledá takový čaj, tak není co řešit. Jen cena by mohla být o něco nižší, ale otázka je, zda při té kvalitě a servisu je to možné? George
 • Pomáhá při psychické zátěži a stárnutí. Pro manželku jak dělaný. David
 • Žádný z účinků čaje mi nepřekvapuje, protože tento čaj miluji a vím, že je perfektní na vše. Od zlepšení imunity, po snižování cholesterolu, kocovinu a snižování nadváhy. :-) Gabriela
 • Tento obchod doporučuji ostatním zákazníkům pro příjemné a empatické vystupování zaměstnankyň, rychlé vyřízení objednávky. Nakoupila jsem zde, protože Kombe, které jsem dostala před časem, mi začalo docházet a chtěla jsem si doplnit zásobu. Bohumila
 • Chutná výborně, není to nic, čeho by se člověk měl bát! Jo a na kocovinu excelentní! Bára

Kombe

Tak co? Ještě váháte? Věřte nám, ženšenový čaj KOMBE opravdu stojí za vyzkoušení.

Čtěte také:

Reklama