Na možnost jít si vyzkoušet ošetření do Institutu Sisley jsem nadšeně kývala a těšila na dokonalý beauty zážitek, protože jsem na něj slyšela jen chválu, chválu a zase chválu. A víte, co? Bylo to naprosto dokonalé. Od samotného interiéru, který mi připomínal tu nejromantičtější princeznovskou komnatu, přes kosmetičku – terapeutku Andreu Slancovou, která se o mě starala jako o vlastní, až po ošetření, které bylo jednoduše neskutečné. Ach...
Na kosmetiku chodím pravidelně alespoň jednou měsíčně, takže se snažím o pleť pečovat, ale abych byla upřímná, Růžové ošetření v Sisley Institutu, to byl úplně jiný level.

sisley-l-institute-2.jpg

Psychorelaxační ošetření Sisley

V Sisley Institutu nečekejte klasickou kosmetiku, při které vám vyčistí pleť. Tady se jedná o tzv. psychorelaxační ošetření, které se šije na míru podle konkrétního typu pleti a jeho stavu. Můžete se těšit na zpevnění, lifting, dokonalou hydrataci, intenzivní masáže akupresurních bodů na uvolnění pleti a mnoho dalšího. Důvodem, proč se pleť u tohoto ošetření nečistí, je protokol značky, který je po celém světě stejný a cílem je, aby se klientka maximálně uvolnila.
Ošetření je ideální pro unavenou nebo zralou pleť, která je namáhaná a očekávat po ní můžete tzv. nabobtnání pleti, kdy dostane opravdovou vzpruhu a výživu a opravdu po něm budete minimálně týden vypadat dokonale odpočatě.
Sisley kosmetika je navíc přírodní, plná bylinek a zdravých látek, takže vaše pleť dostane opravdu perfektní a jedinečný dotek přírody.

IMG-0011.jpg

Rozhodně doporučuji naplánovat si nějaký den jen pro sebe a investovat do sebe. Po ošetření a masáži tváře, dekoltu a rukou jsem se cítila jako znovuzrozená.

O ošetření Sisley

Většina péče je zaměřena především na ženy, ale na své si přijdou i muži. Je zde  pro ně připravené speciální pánské ošetření. Nejúžasnější procedurou, která u nás nemá obdoby, je růžové ošetření. To je určené pro zralou a suchou pokožku. Po této proceduře nastává lifting omlazení, návrat jasu a hydratace.  Sisley ošetření existují v různých verzích pro obličej a tělo. Každá má svou vlastní masážní techniku, navrženou tak, aby vyhovovala potřebám každé pokožky a splnila její sny.

To, co mají všechna ošetření společné, je aromatické dýchání. Tento rituál aromaterapie uvolňuje mysl a otevírá pokožku. První kosmetická procedura spojená s jógovým dýcháním a vnímáním své pokožky do posledního póru. Sisley fytoaromatické ošetření kombinuje masážní rituály z celého světa, vytvořené s ohledem na místní tradice a sílu aromaterapie. Kosmetické ošetření nebylo nikdy blíže mysli.
Zažít precizní Francii ve středu stověžaté Prahy, jedině v Sisley L’Institut v Pachtově paláci.

IMG-0012.jpg

Uložit

Reklama