S bloggerkami a čtenářkami jsme v krásných prostorách Experience centra ochutnávaly výtečnou kávu Nespresso a testovaly nový kávovar Nespresso Essenza Mini. Přečtěte si naše hodnocení, jak nás tato kávová novinka oslovila.

kavovar

Adriana www.somethingsometimes.cz

Kávovar je praktický – malý, vhodný do mé malé kuchyně, oceňuji jeho dva různé tvary. Líbí se mi přidělané víčko na vodu. Kávovar se snadno používá a je lehký na přenášení (hodí se i na cesty). Káva je z něj rychle připravená. Oceňuji rychlé čištění.

 

Věra

Velikost, která vyhovuje každé i té nejmenší kuchyni. Jednoduché ovládání. Vzhled moderní, hezká zelená barva, ale stejně bych váhala, kterou vybrat. Moc se mi líbí. Káva je opravdu jedinečná.

 

Kristina www.mysticlipstick.cz

Ideální velikost, krásný design, možnost přenášení kamkoliv. Jednoduchá ovladatelnost a nastavení. Káva je exkluzivní a rychle připravená. Kávovar se čistí jednou za 800 kapslí. Líbí se mi recyklační systém s kapslemi a velký výběr kávy. Oceňuji i dokonalý výběr doplňků (sklenice, hrnečky, dávkovače, lžičky).

kavovar

Markéta

V první řadě se mi velmi líbí design kávovaru. Je to elegantní společník do každé kuchyně. Co se mi dále líbí je to, že kapsle kávovaru se recyklují, což je podle mě naprosto perfektní. Oceňuji to, že kávovar je skladný, nezabere tolik místa a může se s ním i díky jeho skladnosti cestovat. Nejhezčí barevná varianta je pro mne černá, která mi přijde velice elegantní. Káva z kávovaru je vynikající a nádherně voní.

 

Marie

Nový kávovar Nespresso je nejen krásná designovka, ale navíc z něj „leze“ skvělé kafe.

Doma máme loňskou edici, tato je velmi podobná, jen bych řekla, že je o něco tišší. Líbí se mi barevný design, malý a kompaktní tvar a rychlost. Osobně jsem si oblíbila jemnější příchutě Dulsao a Vanilio.

 

Martina http://freecoolina.cz

Líbí se mi nový vzhled kávovaru. Barva limetky je naprosto úžasná. Líbí se mi více než klasická černá/červená atd. Vychytání much u nádobky na vodu nebo odkapávač mi přijdou super. Tohle jsou přesně drobnosti, které mi občas vadily.

kavovar

Jane  www.janesmoments.com

Kávovar mini se mi líbí nejen svým designem, ale i velikostí, která je ideální do každé domácnosti. Na výběr je i relativně velké množství barev. Kávovar má jednoduché ovládání a snadno se čistí. Doporučuji.

 

Tereza www.chicoco.cz/

Nejvíce mě oslovilo jeho provedení. Minimalistický, ideální pomocník do každé domácnosti.

Kávovar ála „kabelka“, úžasný nápad.                

 

Tina www.tinajedoma.eu

Kávovar je krásný, jednoduchý a do domácnosti ideální. Káva z něj byla skvělá, chutnala unikátně, určitě i díky pohárkům v kterých byla podávaná. Myslím, že zaujme nejen designem, ale i funkčností.

kavovar

Ivana http://catandcook.cz

Nespresso kávovary jsou pro mě obecně známkou nejvyšší kvality a exkluzivity. Na modelu Essenza mini mě překvapila lehkost a pohodlí při používání, navíc má nádherný design. Doporučila bych ho všem milovníkům dobré kávy, krásných věcí a majitelům malých kuchyní.

 

Markéta H.

Moje známá má kávovar Nespresso doma, tak tuhle kávu znám a mám ji ráda. Essenza mini mě mile překvapila, je tak malá a velmi rychle připraví výbornou kávu. Obsluha je jednoduchá.

 

Alena www.bohynekuchyne.cz

Praktický díky své velikosti, zajímavý je výběr ze dvou různých designů. Jeden se mi zdá do modernější kuchyně, druhý je tradičnější. Líbí se mi i výběr barev. Ovládání je jednoduché, stejně jako u jiných Nespresso kávovarů. Mám doma Pixie a kdybych měla přejít na nový model, tak se nemusím učit nic jiného. U modelu se mi líbí čisté linie a dobré udržování, lehce se omyje a nikde se nedrží prach.

kavovar

 

essenzaI přes své malé rozměry je Essenza Mini kávovarem s velkým stylem a osobností. Je navržen ve dvou rozdílných tvarech a šesti úchvatných barvách.

Pro ty, kteří milují čisté linie a ostré hrany, je k dostání zcela hranatý model v barvách Piano Black, Pure White nebo Intense Grey. Pokud chcete dodat do vaší kuchyně více zábavy, zamilujete si model s překvapivou trojúhelníkovou siluetou, dostupný ve variantách Pure White, Ruby Red nebo Lime Green. S tak velkým výběrem určitě Essenza Mini vyhoví individuálnímu stylu všech uživatelů.

Čtěte také: