P6220102-1-.jpg

Kartáček kmitne 39600krát za minutu a má 3 různé režimy rychlosti. Xiaomi Electric Toothbrush T700 je důkazem toho, že dneska už nejsou jen chytré telefony nebo hodinky, ale i kartáčky. Má totiž časovač, který vás upozorní, že už jste si zuby čistili dostatečně dlouho. Propojit se dá snadno i s mobilní aplikací, kde si můžete nastavit vámi preferovanou délku a rychlost čistění.

V aplikaci si můžete nastavit i LED display na kartáčku. Lze tam vidět výsledek čištění zubů, zbývající baterii, rychlost, režim čištění… Ale lze si tam nastavit i něco mnohem zábavnějšího – třeba přezdívky, emotikony nebo si můžete připomenout výročí.

display.jpg

Kartáček má také indikátor, který se rozsvítí červeně, když při čistění zubů moc tlačíte. To pomůže zabránit krvácení dásní. Kartáček zuby skvěle a rychle vyčistí včetně mezizubních prostor. Odstraní zubní plak a váš chrup je pak krásně hladký. Práce s kartáčkem je naprosto snadná. Jen jsem si chvíli musela zvykat na jemné brnění při dotyku jazyka.

V balení jsou rovnou dvě hlavice, takže si nemusíte za chvíli kupovat novou. Ty se pak dají ale samozřejmě dokupovat samostatně. Dále nechybí nabíječka, do které kartáček jednoduše postavíte a není třeba do něj nic zapojovat.. Baterie kartáčku má kapacitu 1050 mAh a kartáček vydrží nabitý pěkných 24 dní. Pokud tedy vyrážíte třeba na dovolenou, nemusíte s sebou balit nabíječku, stačí samotný nabitý kartáček.

FotoJetrttz-1-.jpg

Jedna věc, která mě hodně potěšila, je vodotěsnost rukojeti. Každé ráno si totiž čistím zuby ve sprše, takže jsem nadšená z toho, že se nemusím bát kartáček namočit. Původně jsem si myslela, že ho budu používat jen večer a ráno si zkrátka vezmu do sprchy kartáček manuální. Díky vodotěsnosti se můj problém vyřešil.

Tento výrobek je speciálně navržen pro citlivé zuby a má měkké a nedráždivé štětiny, které pronikají hluboko do dásní a čistí skvrny na zubech. Vyšší hustota a vypouklý tvar štětin vám zajistí důkladnější čištění. Štětiny jsou z vláken DuPont™ Staclean®

xiaomi-mijia-toothbrush-t700.jpg

Další informace o Xiaomi Electric Toothbrush T700 najdete ZDE.