V minulých článcích jsme vám představili nový digitální multifunkční hrnec Cook4Me+ (CY851840) od značky Tefal.
5ea6ab4bbdd7aobrazek.png

Odkazy na články najdete zde:

Redakční testování digitálního multifunkčního hrnce od značky Tefal

Revoluce v kuchyni s multifunkčním hrncem Tefal

Máte chuť na něco klasického? Čočka na kyselo je dobrá volba

další recepty také v rubrice Vaření.

Hrnec má moc pěkný bílý design s elektronickým displayem. Je velmi snadné hrnec otevřít a zase ho bezpečně zavřít – funguje totiž i jako tlakový hrnec. Pokud se bojíte složitého ovládání, nemusíte mít stres. Jakmile si jednou vyzkoušíte listovat a nastavovat menu, zjistíte, že je to opravdu jednoduché a zvládne to každý.

Jakmile si vyberete recept, následuje seznam ingrediencí, které budete potřebovat – ano, navolíte si, pro kolik osob. Pak následuje příprava, krok po kroku, co musíte udělat a v jaké pořadí jaké ingredience do hrnce vkládat. Opět – je to velmi „polopatické“ a snadné.
5ea6bbd0b9ed1obrazek.png
V menu je 150 nahraných receptů pro předkrmy, hlavní jídla a dezerty, nebo si nastavíte vaření podle konkrétní ingredience. Výrobce navíc udává, že 120 receptů z nabídky uvaříte s Cook4Me+ za méně než 15 minut! Já jsem využila rychlé recepty, ale i ty složitější a musím uznat, že hrnec pracuje opravdu skvěle. Nevěřila jsem, že se v multifunkčním hrnci dají připravit i dezerty. Ano, bez problémů dají – například je pečete ve skleničkách (mističkách) v páře.
Vyzkoušela jsem polévky, hlavní jídla a dezerty. Hrnec Cook4Me+ se stal naším na čas důležitým a váženým pomocníkem v kuchyni. Testování mne moc bavilo a co mi opravdu chutnalo, byly skvělé boloňské špagety v rajčatovém ragú. Ty já miluju, a recept z Cook4Me+ byl skvělý.
5ea6bc08ed975obrazek.png
Myslím, že tento pomocník je super pro všechny, kdo nechtějí každý den vyvářet, nemají na to čas nebo si na složitější recepty netroufnou. S Cook4Me+ je příprava na něm, vy musíte jen dodat ingredience a dodržet postup. Uvidíte, jak vás bude bavit stejně, jako mne. Z nabídky 150 receptů si určitě vyberete ty, co vám budou chutnat a máte jistotu, že máte možnost široké volby. Elektrický tlakový hrnec Cook4me+ je dokonalý pomocník pro vaření rychlých a snadných jídel. Jednoduše si vyberete, klikněte a postupujete krok za krokem.
5ea6bc46b405eobrazek.png

Ovládání je snadné - pokud budete chtít, můžete přejít na ruční ovládání a připravit si vlastní recept pomocí jednoho ze šesti režimů, které jsou k dispozici: tlakové vaření, vaření v páře (včetně koše), program „do zlatova“, vaření, mírné vaření nebo ohřívání. 120 receptů z nabídky uvaříte s Cook4Me+ za méně než 15 minut. Je tedy ideální pro rychlé večeře.

Podívejte se na video, jaký je nový digitální multifunkční hrnec Cook4Me+ (CY851840) od značky Tefal:

Další výhody:

Digitální multifunkční hrnec Cook4Me+ sám odhadne správnou dobu vaření podle hmotnosti a počtu porcí. Díky možnosti odloženého startu si můžete přípravu jídla naplánovat dle vaší potřeby. Multifunkční hrnec umí udržet jídlo v teple, dokud nebude čas oběda či večeře. K dispozici je i praktické tlačítko „oblíbené“, díky kterému budete mít nejčastěji připravované pokrmy na dosah ruky. Mísu i parní koš umyjete v myčce.

Největší výhodou je, že v něm vaříte podle:

  • 150 receptů
  • vaříte podle výběru ingrediencí, které máte právě v lednici
  • můžete vařit podle uložených oblíbených jídel
  • vaříte podle vlastního (manuálního) nastavení

5ea6ab7ada0dbobrazek.pngChytrý multifunkční hrnec Cook4me+ má 6 možností nastavení vaření:

  • vaření v páře
  • tlakové vaření
  • vaření s 3 úrovněmi teploty - pomalé vaření, mírný var, opékání

Naše soutěž – vyhrajte tento testovaný multifunkční hrnec Cook4Me+. Ráda svůj oblíbený hrnec přenechám jedné ze čtenářek, která po něm touží. Jedná se tedy o produkt, který prošel redakčním testem.

Více na Tefal.cz
5ea6ab8fb5a59obrazek.png

Reklama