unnamed.jpg
Foto: redakce

DailyMix koktejl, který je prodáván ve formě prášku, je sám o sobě chuťově neutrální. Stačí jej ale smíchat s vodou a s některou ze sedmi příchutí, podle toho, na co zrovna máte chuť, a plnohodnotné jídlo je hotové. DailyMix neobsahuje škodlivé chemické látky ani přidané glutamáty a vzhledem ke svému složení snadno a rychle doplní tělu všechny živiny. Navíc obsahuje čekankovou vlákninu, která se postará o správnou funkci trávení. DailyMix je perfektní pro vegetariány, sportovce, studenty i starší osoby, kteří potřebují dbát na dostatečný přísun bílkovin a makroživin.

Znáte ty situace, kdy se ráno probudíte o trochu později, než byste měly a na snídani není čas? Potom následuje půl hodina do práce, kde už čas běží, a vy si říkáte, že to prostě do oběda nějak vydržíte. Hlad je ale nepříjemný a člověk může být i méně efektivní nebo podrážděný. Takových situací, kdy se něco podobného stane, bych našla spoustu. Do oběda se vloudí nečekaná schůzka a je po jídle.

unnamed-1-.jpgZ nejrychlejších a nejzdravějších variant se nakonec ukázal nápoj DailyMix. Pravda je, že jsem na něj nejprve koukala poměrně nedůvěřivě. Přece jen jde o prášek, který se jen zalije vodou, přidá se do něj příchuť a protřepe se. Ale právě jeho snadná příprava mě okamžitě dostala. Netvrdím, že bych nápoj pila každý den, ale výhodou je, že si během minuty zvládnu připravit plnohodnotné jídlo, které mě zasytí na několik hodin a navíc mi velmi chutná.

DailyMix nabízí výběr ze sedmi příchutí. Mně nejvíce chutná čokoládová a lesní plody, volit ale můžete z ovocných variant typu sladce jemná jahoda, exotický banán nebo kokos. A nechybí ani kořeněná vanilka či velmi oblíbená káva. V rámci zakoupení produktu DailyMix je k dispozici i tým výživových poradkyň, které jsou připraveny poradit a pomoci s případnými dotazy.

5e8487b6b99f0obrazek-1-.png

Vše ostatní najdete na www.dailymix.cz

DialyMix všude s sebou

Do práce – když nemáte čas na kvalitní jídlo.
Na cesty a výlety – jeho příprava je rychlá a jednoduchá.
Na doma – když se vám nechce vařit.
Na chalupu – snadno se skladuje a má dlouhou dobu trvanlivosti.
Pro studenty do školy – rychlá svačina, kterou stihnete i s nabitým rozvrhem.
Ke sportu a do posilovny – dodá vašemu tělu dostatek energie.
Pro dědu a babičku – kteří potřebují dostatečný příjem vitamínů i minerálů.

5ea829c7964865ea15aedb5afbobrazek.png5ea941ab69410obrazek.pngČtěte také:

Reklama