5f686d964f640obrazek.png
Opavia Zlaté Ovesné se skořicí jsou vyrobeny z ovesných vloček a celozrnné pšeničné mouky. Dodají vám energii na malá či velká dobrodružství s rodinou. Můžete si je dát jen tak na chuť nebo jako malou svačinku. Opavia Zlaté Ovesné se skořicí v sobě kombinují vysoký obsah ovesných vloček, jsou bohaté na cereálie a obsahují vlákninu.
Vyberte si dle chuti Ovesné klasické, s kokosem, polomáčené v mléčné čokoládě anebo novinku skořicové. Více najdete na Facebook.com/OpaviaSusenky

Jak novinku se skořicí hodnotí naše testerky?5f686dae69581obrazek.png

Milada V.
Děkuji za možnost testovat sušenky Opavia Zlaté Ovesné. Skořici miluji, a tak mě potěšila testovací výhra. Sušenky mají příjemnou vůni i chuť skořice. Uvařila jsem si k nim čaj a musím říct, že během chvilky jsem měla půl balíčku snědených, jak mi moc chutnaly. Sušenky od značky Opavia si kupuji často a mám je moc ráda. Tyto se jim moc povedly.

Tereza K.
Když mi přišel email o výhře, že budu testovat sušenky se skořicí, byla jsem velmi mile překvapená a nemohla jsem se dočkat až sušenky ochutnám. Cereální sušenky ke snídani s 5f686dc62466dobrazek.pngjogurtem. Mohu říct, že chuťově jsou výborné, mají lehce sladkou chuť a lehkou vůni po skořici. Sušenky mi chutnají a určitě si je v budoucnu ráda koupím.
Jana M.
Sušenky mi přišly do práce a po testování s kolegyněmi se po nich jen zaprášilo. Děkujeme, jsou výborné!

Gabi M.
Sušenky, které jsem měla možnost ochutnat hodnotím jako velmi dobré.

Klára T.
Skořicové sušenky, koláčky nebo rohlíčky opravdu miluju. Takže testování mě potěšilo a novince Ovesné se skořicí dávám jedničku! Mohu je doporučit ostatním, jsou skvělé.

Milada N.
Sušenky od Opavia mám moc ráda, novinku Zlaté Ovesné jsem s nadšením ochutnala. Jsou výtečné, budu si je kupovat. Chutnaly i mé mamince, testovaly jsme je spolu. Také díky za hezké tričko a zápisník, dárky mi udělaly radost.

Hana L.
Opavia sušenky Ovesné se skořicí jsem testovala doma s kávou a také jsem si je vzala na víkendový výlet. Líbí se mi malé balení, protože se vejde do kabelky a je to taková malá a dostačující svačina. Moje recenze je pozitivní, chutnaly mi, skořicová chuť je skvělá, myslím, že musí chutnat každému.
5f686d8019640obrazek.png

Na další recenze se můžete těšit v následujícím článku

Naše články:

Reklama