5f69ec08521cdobrazek.png
Recenze: Čtenářky testují Opavia Zlaté Ovesné se skořicí

Opavia Zlaté Ovesné se skořicí jsou vyrobeny z ovesných vloček a celozrnné pšeničné mouky. Dodají vám energii na malá či velká dobrodružství s rodinou. Můžete si je dát jen tak na chuť nebo jako malou svačinku. Opavia Zlaté Ovesné se skořicí v sobě kombinují vysoký obsah ovesných vloček, jsou bohaté na cereálie a obsahují vlákninu.
Vyberte si dle chuti Ovesné klasické, s kokosem, polomáčené v mléčné čokoládě anebo novinku skořicové. Více najdete na Facebook.com/OpaviaSusenky

Jaké jsou další postřehy našich testerek?

Vendula J.
Opavia Zlaté Ovesné sušenky se skořicí mně moc příjemně překvapily. Chutnaly, a navíc mi přijde, že je to zdravější mlsání. Jednou za čas si je ráda koupím pro sebe nebo pro rodinu na výlet do batohu.

Sandra K.
Zlaté Ovesné sušenky od Opavie znám a ráda je kupuji svým dětem, když jedem na výlet. Tentokrát jsem dětem nechala dva balíčky a zbytek jsem si vzala do práce a dobře jsem udělala. Často se mi totiž stává, že mezi snídaní a obědem potřebuji něco zobnout, ale nechci nic nezdravého. Zlaté Ovesné s příchutí skořice mi vždy přijdou k chuti, obsahují zažívání prospěšné cereálie a mají vysokou energetickou hodnotu, takže mě vždy příjemně nakopnou.
5f69ec396d363obrazek.pngKarolína B.
Opavia Zlaté Ovesné sušenky se skořicí mi moc chutnaly, a to si většinou na skořici moc nepotrpím. Je v nich ale naštěstí cítit jen nepatrně, takže pro mě ideální. Miluju sušenky, které křupou, a to tyto splňují na jedničku s hvězdičkou. Jen je nesmíte nechat jako já otevřené na vzduchu delší dobu. Super je i menší balení, ve kterém se prodávají, kdybych si pořídila to větší, hrozilo by, že ho sním celé na posezení.

Darina H.
Testování sušenek Opavia Zlaté Ovesné mě velmi potěšilo. V těchto je nově skořice a té jsem velkým příznivcem. Jsou výborné, lahodné a skvělé především ke kávě. Sladké tak akorát. O víkendu jsem si je dokonce vzala do batohu na výlet a využila jako výbornou svačinku. Mohu jen doporučit.

Olga T.
Opavia Zlaté Ovesné mě nadchly, jsem ráda, že jsme je mohla testovat, moje zkušenost je hodně pozitivní, už jsem je doporučila mamince a kamarádce.

Lenka K.
Opavia Zlaté Ovesné jsou výborná svačinka, která dodá spoustu energie. Jsou sladké a příjemně skořicové, což je naprosto dokonalé spojení ovesné sušenky a skořice. Jsou tak křehké, rozplývají se na jazyku připomínají mi něco z mého dětství. Mohu jen doporučit. Ochutnáte je a zamilujete si je. Vyzkoušela jsem i jiné sušenky například od Emmca ale Opavia Zlaté Ovesné jsou prostě lepší. Byla jsem moc spokojená s výhrou po sušenkách se jen zaprášilo.
5f69ec4d8be96obrazek.png

Naše články:

Vyzkoušejte novinku ze světa sušenek:  Opavia Zlaté Ovesné se skořicí
Naše spřátelené bloggerky testují novinku ze světa sušenek: Opavia Zlaté Ovesné se skořicí
Testujeme ovesné sušenky Opavia Ovesné se skořicí
Továrna na výrobu sušenek a oplatek v Opavě slaví 180 let

Reklama