Image drsné holky sluší jen mladým. Já bych to poopravila na: Sluší víc mladým, ale najdou se i příklady dokonalého sladění zralého věku s oblečením, které rozhodně nepůsobí usedle. Přesvědčte se!

Skinny džíny a kožený křivák. Dokážete si v takovém oblečení představit ženu nad padesát? Říkáte si, že by se tato věková kategorie už měla krotit a oblékat usedleji, nebo elegantněji?

A co když se usedle necítím, mám štíhlou postavu, a na eleganci času dost, i když už mi dávno není …cet?

Pak nevidím jediný důvod, proč se neoblékat mnohem mladistvěji, než je u mých vrstevnic zvykem.

Podívejte se na další proměnu, kterou v rámci  Senior fashion pořádá Centrum Černý Most

n

Centrum Černý Most se stalo hrdým partnerem unikátního projektu „Senior fashion“ podporujícího zralé české ženy, které chtějí změnit svůj styl oblékání nebo si vyzkoušet modeling na vlastní kůži. Centrum a jeho značky proto v rámci partnerství připravily na úterý 27. května exkluzivní módní show s dvaceti vybranými účastnicemi.

Stylisti, make-up artisti a kadeřníci značek centra jim poskytnou odborné poradenství či doporučení a pomohou jim s proměnou jejich stylu nebo vizáže. Dámy si pak navíc mohou exkluzivně vyzkoušet, jaké je to být modelkou. Jedinečnou akcí, módní přehlídku, jež odstartuje v  úterý 27.5.2014 17.30 hodin v prostorách před prodejnou Marks & Spencer, provede moderátor Jan Musil a módní návrhářka Táňa Havlíčková. Modelky podpoří také samotná ambasadorka projektu Milada Karasová, jedna z prvních českých manekýn.

Čtěte také:

 

Reklama