Co se vám vybaví, když se řekne romantika? Zasněné pohledy, růžové tváře, pastelové barvy a nadýchané šaty, čekání na vysněného prince? Probuďte se, milé princezny! V 21. století je romantika o síle emocí a schopnosti získat to, po čem touží vaše srdce. Připojte se k naší romantické vzpouře a vykřičte své pocity do světa! V první společné kolekci vytvořené ambasadory L’Oréal Professionnel z České republiky a Slovenska, vás každý look vezme na cestu lásky, nenávisti, boje a smíření. Jaká je láska v dnešní době?

Jste snad pyšná královna, andělská svůdnice, bojovnice za lásku nebo víla se srdcem rebelky? Objevte v sobě tisíce podob, které na sebe láska bere, nebojte se vystoupit z davu. Láska je odlišnost i podoba, pohyb i póza, světlo i stín. Je to kontrast barev od studené blond k teplé přírodní hnědé, od jemných pastelů až po výrazné odstíny mědi.

Burgundský flashdance, Ambasadorka Andrea Josková

Láska je čistá

andrea

Jako kapka vody dopadající na klidnou hladinu jezera. Každý zvuk, každý okamžik vám zní v hlavě než zmizí v zapomnění. Svět odplouvá, vytrácí se a každý váš sm ysl se snaží zachytit sebemenší ozvěnu emocí. Co mysl íte, je to čistota nebo šílenství?

josková

„Klasický bob díky spojení s volnějšími provzdušněnými vlnami a netradičně strukturovanou ofinou získává nový, rafinovaný nádech – vzniká něžně rozdivočelý wild bob. Ponechává si však lehounkou vzdušnost i přirozený pohyb vlasů díky mahagonovým pramínkům v komplexní barvě burgundského vína, které krásně rámují nejen zamilovanou tvář.”


Krystalická měděná, Ambasadorka Irena Vavrušková

Láska je síla

irena

Nutí vás pracovat na ní každý den, ale zároveň je láska motor, který vám dává odhodlání, vnitřní sílu a vytrvalost. Přináší víru v sebe samé, pomáhá dosáhnout vytyčených cílů. Pr ohrajete nebo zvítězíte?

 irena s amb

„Čistota, mohutnost splývajících krystalicko-měděných, zdravých vlasů bez zbytečných vln a rušivých tvarů je doplněna originálními efekty z pramenů omotaných hedvábnými šňůrkami, které vlasy zvýrazňují a současně zdobí.”


Nespoutaná pudrově růžová, Ambasador Ľudovít Vida

Láska je nepředvídatelná

ludovit vida

Přichází neočekávaně a většinou v nejméně vhodnou chvíli. Objeví se jako na pohled nevinný růžový plameňák, který kolem vás jen zlehka krouží a poletuje, aby posl éze otřásl a celým vaším životem. Dostane vás, anebo odletí?

 vida

„Účes je esencí svobody a pohybu, kdy vzdušná vlna vedená nad čelem a volně splývající přes obličej, dává vyniknout netradiční pudrově růžové barvě. Ta přechází od intenzivního odstínu u kořínků po lehký barevný nádech v konečcích.”


Elektrizující měď, Ambasador Libor Šula

Láska je hra

šula

Nezná hranice, donutí vás dělat věci, které jste nikdy předtím nezkoušela. Jako jediná vám umožní cítit se opět mladá, každou lásku prožíváte jako by byla ta první. Al e dejte pozor, v této hře je velm i jednoduché prohrát. Na kterou kartu si vsadíte?

šula

„Tento účes, plný energie a pozitivního náboje, nenechá jediného muže chladným. Elektrizující měď a záblesky světla dokonale ladí s živým, vzdušným střihem, který dává vlasům svobodu a pohyb. Díky prosvětlení v přední partii si ovšem zachovává také křehkost a jemnost.”


Rozpustilé víření, Ambasadorka Petra Měchurová

Láska je tornádo

petra měchurová

Silná, nespoutaná, svobodná a nekontrolovatelná. Trvá jen okamžik než vás zasáhne a zamotá vám hlavu. Ani se nesnažte zůstat nohama pevně na zemi. Zkusíte ji zkrotit, nebo se podvolíte a necháte se unést?

 petra

„Rozcuchaný messy vzhled vlasů kontrastuje s křehkostí tváře a vytváří tak příjemnou dynamiku celého looku. Hravost účesu je ještě umocněna zvýrazněnými prameny v různých odstínech hnědé a mahagonově měděné, které podtrhují propracovanou texturu celého účesu.”


Pixel pastel, Ambasador Michal Zelenka

Láska je nebezpečná

elenka

Hněv, obsese, nenávist, žárl ivost a touha kontrolovat. Js te to stále vy nebo cizí ledová královna s mr azivým pohledem? Dokážete takovou lásku spoutat, nebo ji pustíte ze řetězu?

 michal zelenka 2

„Ledová perleťová blond dává vyniknout nevšednímu šeříkově modrému efektu vytvořenému moderní technikou Pixel Colour. Netradiční propojení hladké textury ve vrchní partii a nedbalému messy- dressy v konečcích, dodává celému účesu mimořádnou strukturu a pohyb.”


Modrá rebélie, Tecni.ART stylista Marek Pátl

Láska bolí

marek partl

Kolikrát jste měla pocit, že vám nikdo nemůže ublížit tak jako ti, které opravdu milujete? Slova mohou ranit více než úder do tváře. I přesto odoláváte, snažíte se čerpat nové síly a odpustit…a nebo už dokážete jít dál?

partl

„Na první pohled smyslně jednoduchý účes získává rebelský nádech díky modrému „koření“ ve vrchní partii vlasů. Celý look je pak protkán jemnými pramínky poletujícími kolem tváře, které účesu dodávají lehkost a kontrastují s uhlazenou elegancí přední a zadní části vlasů.”

Reklama