Žádné vzdušné zámky ani výlety do vzdálených krajin, ale úplně obyčejná procházka lesem, pečená dobrota podle nového receptu, oblíbený seriál, a spánek ve voňavém pyžamu

Dobrý den přeji, pokud bych získala den, kdy bych mohla dělat jen  to co opravdu chci a k věci do kterých mě nikdo jiný nenutí, tak bych ho rozhodně využila do poslední minuty :-) Ráno bych vstala brzy a dobře se nasnídala. Během snídaně bych si rozmyslela jakou dobrotu upeču a zalistovala bych v oblíbené kuchařce. Vybrala bych schválně nejednoduchý recept a brala ho jako výzvu. 

Po úspěšném dokončení :-) jak jinak, bych si ho vyfotila a založila do složky realizovaných receptů. Kousky bych pak rozdala babičce, rodičům, a nejbližším kamarádkám, přičemž bych svojí maminku zrovna vzala ven na procházku do lesa.

Tam bysme se toulali, jak je naším dobrým zvykem, minimálně hodinu a půl a pak by přišel čas na zaslouženou kávu s denním tiskem :-) V další části dne bych si pustila jeden díl oblíbeného seriálu a pak se šla dát do pucu. Pořádně bych se upravila a pozvala svou kamarádku na víno do města.

Po poklidném večeru bych se převlékla do čistého voňavého pyžama a šla spát. Myslím, že takovýto den, by se měli každá žena udělat minimálně jednou za dva měsíce bez ohledu na to jaký je doma binec, kolik má pracovních povinností, které ani přes víkend nemůže vypustit apodobně.

S pozdravem a přáním příjemného pátečního dne Karolína.

Milá Karolínko, vy jste tak skromná, až mě to až dojímá. A to myslím vážně, bez sebemenší ironie

Co vy na to, milé ženy-in? Vidíte, jak málo někdy stačí k radosti a to je na tom to krásné.

Napíšete nám také o svém vysněném dni?

redakce@zena-in je tu pro vás

Reklama