Kosmo Rider je inspirován prolínáním fyzického a digitálního já. Kdo jiný by měl být tváří kampaně než Dixie D’Amelio, která se proslavila právě díky digitálnímu prostoru? Dixie přijímá digitální prostředí jako nový způsob sebevyjádření, vyjádření svého sebevědomí a stylu.

„Vzhledem k tomu, že neustále tvořím prostřednictvím digitálních platforem, soustředím se vždy na to, abych se v procesu tvorby cítila dobře a byla si jistá, že je obsah skutečně autentický,“ říká Dixie. „Jsem nadšená, že mohu nosit Kosmo Rider, a zároveň být součástí platformy PUMA She Moves Us. Doufám, že tak inspiruji další mladé tvůrce, aby byli vždy věrní svému osobitému stylu.“

6253f9e243568obrazek.jpg

Jasné barvy a robustní podrážka dodávají botám Kosmo Rider odvážný vzhled. Debutový styl vychází z textilního základu a pohrává si s prvky transparentnosti, která v kombinaci s matnými efekty vytváří futuristický vzhled boty. Síťovaný podklad, metalické prvky a černý postranní pruh dodávají botě výrazné akcenty.

Model Kosmo Rider je součástí platformy PUMA She Moves Us, která spojuje nejlepší ambasadorky značky k oslavě žen, které posunuly kulturu a sport kupředu. Snaží se tak inspirovat ženy po celém světě. Pokud se chcete dozvědět více, klikněte zde.

SHE MOVES US - Q&A S PUMA ambasadorkou Dixie D’Amelio


 bo1.jpg

1. Co pro vás znamená být součástí „She Moves Us“ a rodiny PUMA?
Líbí se mi, že PUMA využívá svou platformu ke zviditelnění různých typů žen, oslavuje jejich úspěchy a vypráví jejich skutečné příběhy. To nejlepší, co můžeme udělat, je upozorňovat na další silné ženy.

2. Kdo vás inspiroval nebo byl pozitivním vzorem ve vašem životě? 
Moji rodiče mě velmi inspirovali a byli pro mě vždy velkou podporou. Zároveň ale věděli, kdy mi mají dát prostor pro chybování a růst. Co se týče vzorů, musím říct, že pro mě je to moje máma. Je obětavá, starostlivá a je tu vždy pro nás. Je opravdu silnou ženou, která si stojí za tím, v co věří.

3. Co důležitého jste se zatím naučila o úspěšné kariéře?
Nejdůležitější věc, kterou jsem se naučila o úspěchu je to, že pro každého znamená něco jiného. Jen my sami můžeme definovat ten svůj. Když si stanovíme své cíle a milníky, jsme to jen my, na koho bychom tím měli udělat dojem.  

4. Musela jste kvůli své kariéře něco obětovat?
Tím, že je člověk na očích veřejnosti, obětuje své soukromí. To je ale něco, co jsem si zvolila. Sdílení mého života s fanoušky a otevřenost pro mě nikdy nebudou obětí.

bo2.jpg

5. Jak byste popsala silnou ženu?
Silná žena je opravdová osobnost, která má vlastní hlavu a využívá svou platformu k tomu, aby inspirovala ostatní.

6. Jak překonáváte překážky, které se objevují ve vašem životě i kariéře?
Všichni vědí, že jsem si velmi blízká se svou rodinou a že jsou to právě oni, kdo mě podpoří, když to nejvíc potřebuji. Již od prvního dne jsme na téhle bláznivé cestě společně. Vždy tu pro mě budou, ať se děje cokoli. Znají mé pravé já a vždy se mě snaží podpořit. Jsem jim opravdu vděčná a mám štěstí, že jsou mi tak pevnou oporu.

7. Jakou radu byste dala ostatním mladým ženám ohledně sebevědomí a udržení pozitivního úhlu pohledu?
Není snadné zůstat pozitivní nebo sebevědomá za každých okolností. Přála bych si, abych mohla říct, že je to pro mě snadné. Stačí vědět, že v tom nejste samy a že ne každý den je dokonalý. Vždy byste měli vždy hledat pozitiva, a to i ve špatných dnech.

8. Přijímáte technologie jako nástroj sebevyjádření. Jak zůstáváte věrná sama sobě, když toho tolik sdílíte online?
Naučila jsem se stanovit si hranice. Myslím, že je opravdu snadné propadnout zvyku sdílet a vyjadřovat všechno, ale přijde okamžik, kdy se naučíte, že je v pořádku stanovit si hranice. Rozhodně je to něco, co mě drží při zemi.

6253fa10f2d1fobrazek.jpg

9. Jakou radu byste dala ostatním tvůrkyním, které teprve začínají?
Moje největší rada by byla říct ostatním tvůrkyním, že nikdo není jako vy, a to je vaše největší síla. Jako tvůrce (a ostatně i divák) je opravdu snadné upadnout do spirály srovnávání. Doufám, že ostatní ženy se naučí spíše přijímat samy sebe než se přizpůsobovat.

Přestavte si svou realitu s obuví Kosmo Rider, která se objeví v prodejnách Footshop, Urbanstore a Puma a na bibloo.cz a Puma.com.
6253fa6a472e6obrazek.jpg