Milé ženy-in,

pokud se vám bude stýskat po nejmenované reality show a trápíte se pomyšlením na to, co bude dělat venku Tony, jestli Máňa zhubne, kolik si dává Pavel „kousků“, co Pity - jak často je Dagmarou, zda se mamka sestěhuje s taťkou a jeho přítelkyní… nezoufejte, mám pro Vás potěšující zprávu.

V následujících dnech budou všechna média informovat o nové, lepší, napínavější a hlavně lépe honorované politické reality show. Živě z vily, kde se plní „nápadité úkoly“ a kde je možné opravdu všechno. Nakonec, výhra stojí to. Co o té napínavé podívané zatím víme?

Tak, jedem! Naši politici mají sestavit vládu. První „úkol“ - je sto víc, než jiných sto?
To se ještě uvidí. Za jistých okolností to tak prý může být. Bude se při tom podvádět? Ne, v žádném případě, možná, že půjde jen o nějakou „kanadu“. Můžou se, ještě včera „v duelu“ nesmiřitelní soupeři, domluvit nebo spolupracovat? Ne, absolutně ne, nebo možná… pro národ se přece překonají. Mluví se už o „taktice“ a rozdělení funkcí? Ne, o funkce nikomu nejde. Ve „vířivce“ je přece místa dost!

A jedeme dál. Soutěžící Ploc si ještě ani nevybalil propisku a už má nabídku na pět „mega“. Nebo že by jen na chudáka nastoupil „agent provokatér“? A nejde snad nakonec o „tajný úkol“? Uvidíme, co nám řekne ve „zpovědnici“. Jistě, jde také o to, jak dlouho bude „na pohodu a svěží“. A co na to další soutěžící.“Nevypalcují ho“? Uvidíme.

Škoda jen, že na sekretariátech a v ministerských kancelářích nejsou kamery, to by byl asi „hard core“, vhodný jen do noční show!

Reklama