A protože Češi mají smysl pro humor, tisíce lidí neváhají potvrdit svou účast na zcela smyšlených akcích. Zítra 11. července se mají údajně konat například Závody zahradních slimáků s nepovolenými úpravami.

5d25c40148839image.pngFoto: Závod šneků, Shutterstock

Je to tady! Doražte se svými nabušenými zahradními slimáky na ultimátní závod, který nespadá pod žádné normy EU! Spoilery, neony, nitro. Vše je dovoleno! Podmínka: Pouze jeden slimák za tým a né, aby někdo měnil ulitu! S sebou: Slimáka, pořádně slizké startovné,“ napsali vtipálci k popisu závodů.

Podobných akcí je na Facebooku celá řada. Je mezi nimi například pozvánka na Kurz loupání brambor s hokejisty ČR nebo na Kurz rychlé opravy létajícího koštěte pro pokročilé. Uskutečnit se údajně má i Mistrovství vesmíru v plivání proti větru nebo Sraz milovníků škrabek na brambory. Někteří pořadatelé jsou opravdu kreativní a reagují i na aktuální společenské dění.

Facebook je tak nekonečnou studnicí zábavy, někdy ovšem může být obtížné rozlišit realitu a fikci. Než tedy někam vyrazíte, raději si události několikrát dobře prověřte. Jinak hrozí, že budete vážit zbytečnou cestu. 

Reklama