Přečetla jsem si článeček od Jany "Znáte přece vysokoškoláky" a musím reagovat, protože jsem si vzpomněla na jednu příhodu.

Moje švagrová a švagr jsou zvláštní lidé. Na prvním místě je jejich rodina, pak dlouho nic, pak kupa hnoje a potom možná někdo. Na oslavách s nimi jde řeč velmi ztuha a nejvíce se ke slovu hlásí švagr s duchaplnými proslovy.

Oslavovala jsem padesáté narozeniny (to už je dávno) a hrozila jsem se, jak se zase budeme nudit. Dcera mi poradila, abych pozvala kamarádku Evu, která je velice svérázná a člověk se s ní nenudí. A tak se stalo. A ještě jsme přizvali i další známé a poučili jsme je, jak se mají slušně a na úrovni chovat.

A zábava opravdu nevázla. Řehtali jsme se jako koně, švagr se švagrovou jen polykali sliny, a když chtěl švagr začít svůj proslov, kamarádka Eva ho DO vždy předběhla a nedala mu prostor.

A korunu jsme nasadili o půlnoci, když si jeden z kamarádů vzpomněl, že je vlahá letní srpnová noc jako stvořená pro noční koupání na Evu...

A tak šlo oblečení dolů, naskákali jsme do bazénu (všichni kromě švagra, švagrové a mého muže, který s nimi držel basu) a začali jsme nacvičovat akvabely.

Mám dojem, že tuhle oslavu dodnes nevydýchali a já se už těším, až mi bude šedesát.

OlaSm

A tak přemýšlím, zda se na oslavu těšíte proto, že švagr se švagrovou opět přijedou, nebo tentokrát raději ne :-)? 

Dnešní téma:

Rodinné oslavy
Jak u vás většinou oslavy končí?
Co si dáte k jídlu?

Kdo z rodiny nejlépe vaří?
Proč raději nic neslavíte?
Jaká byla nejlepší oslava, kterou jste zažila?

Stal se během oslav nějaký trapas?
pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama