Celulitida je problém, který trápí až 90% žen bez ohledu na to, zda jsou štíhlé či nikoliv. Na vzniku pomerančové kůže se totiž podílí mnoho faktorů od nezdravého životního stylu, přes nedostatek pohybu až po genetiku. Nechtěné ďolíčky na pokožce ale souvisí především s působením estrogenu, a tak jsou k celulitidě náchylnější ženy, které užívají hormonální antikoncepci, která tyto hormony obsahuje

Dalším významným činitelem, který je zodpovědný za tvorbu hrbolků na kůži, je nadváha a zadržování toxinů v těle, což je při současném životním stylu poměrně častý jev.

Klinika krásy

Všechny tyto vlivy mají na svědomí zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže a vytváří tak nenáviděné ďolíčky, kterým říkáme celulitida. Boj s ní bývá mnohdy běh na dlouhou trať a nezřídka je provázen zklamáním ze “zázračných” krémů či pilulek.

„Účinné řešení, které působí přímo na problém, tedy na tukové buňky, vidím jednoznačně v kombinaci akustických a elektrických pulsů, tedy v metodě zvané rázová vlna,” líčí svou zkušenost Alena Jírů, majitelka Kliniky krásy Anděl.

Klinika krásy

Jedná se o patentovou technologii značky BTL, špičky na trhu neinvazivních technologií, která je naprosto bezpečná a zdravotně nezávadná. Díky kombinaci pulsů, které jsou souběžně přenášeny do tkáně, dochází k rozrušení zapouzdření tukových buněk v pojivové tkáni, která se uvolní a vypne. „Kromě toho pulsy stimulují krevní oběh i produkci kolagenu, takže pokožka je opět hladká a vypnutá,“ dodává Alena Jírů. Po ošetření rázovou vlnou navíc na klinice absolvujete lymfatickou masáž, která ještě podpoří cirkulaci lymfy i krevní oběh a podporuje odvod toxinů z těla. „První výsledky jsou navíc viditelné už po jednom ošetření, což může být pro Klinika krásymnohé jednoznačný argument. Zákaznice vidí výsledek prakticky okamžitě po seskočení z lehátka.“

Pro maximální efekt se doporučuje absolvovat 6 až 10 ošetření.

Reklama