Dělá vám problém namalovat si oční linky s dokonalou prodlouženou špičkou na konci? Pak by vás mohl zajímat nový vynález The Vamp Stamp, který je vlastně razítkem pro vnější koutek oka. Jednoduše si tak špičatou linku natisknete. Podívejte se!

jj

produkt

Produkt se dá koupit za 25 dolarů na thevampstamp.com

Přidávám ještě pár tipů z vlastní zkušenosti o líčení linek:

  • Pokud s linkami začínáte, zvolte raději fixu, nebo gelové linky se štětečkem. Obojí se dá krásně ovládat a učit se vykreslovat až do špičky. Tekuté linky jsou za mě vhodnější pro někoho, kdo už je vykreslený a nebojí se dlouhých a rovných tahů. Navíc rychle zasychají a jejich odlíčení bývá náročnější, protože mnohdy drží o mnoho více.
  • Linku vykreslujte od poloviny víčka a špičku tvořte zvlášť. Sama si špičku tvořím tak, že držím fixu/štětec špičkou dolů a nakreslím si čárku od konce oka a pak dokresluji vrchní část. Lépe se vám bude tvořit, když budete vědět, kam až domalovat horní část linky. Hlavně nekreslete linku narovno s koncem oka.
  • Pokud máte strach hned kreslit linku, můžete si nejprve tvar vytečkovat a pak vše pospojovat.
  • Nikdy si netahejte kůži na víčku, abyste kreslila rovně. Za prvé si vytváříte vrásky a za druhé linka nebude vypadat pěkně, až kůži vrátíte zpět.
Reklama