Žaneta není ledajaká žena. V pracovním životě je velice úspěšná a ambiciózní. Doma má čtyři nenasytné krky, z toho tři ve vývinu. Takže kvalitní strava je na místě a Žanetě záleží na tom, co rodina jí. Její muž navíc zbožňuje sladké. To doma pečené, poctivé. To by mu Žaneta ráda dopřála často, den má však pouze omezený počet hodin a někdy je těžké skloubit složité vaření pro pětičlennou rodinu s přípravami do práce a dalšími aktivitami, kterých tahle moderní rodina nemá málo.

haluškyCelá rodina miluje halušky od babičky, ale k babičce na návštěvu se kvůli zájmům a časovému vytížení nedostanou každý týden. Co si budeme povídat, takové poctivé halušky jsou dosti pracné na výrobu. Ne každá kuchařka je zvládne. A ten nepořádek co s výrobou vzniká. Do toho vyzvednout dvě děti ze školky, ohlídat to starší nad úkoly a připravit se na zítřejší poradu do práce. Uff. To i ta nejdokonalejší žena horko těžko zvládá. Žaneta je ale chytrá a na všechno připravená. Ví, jak dobře chutnají halušky od Labety. Obsah stačí smíchat s vodou a těsto promačkat přes síto do vroucí vody. Pak už je jen smíchat dle chuti na slano či na sladko. A je raz dva navařeno. I přesto, že jsou „z krabice“ chutnají přesně jako ty od babičky. Děti i manžel se tak vždy oblizují až za ušima.

Manžel Žanety miluje sladké. Nepohrdne bábovkou, kterou dělá Žaneta často. Nedávno však pořádala oslavu své dcery a chtěla se blýsknout. Přemýšlela, co lahodného a zároveň hravého upeče. Navíc jí dcera sdělila, že jedna z kamarádek trpí nesnášenlivostí lepku. To Žanetě krapet zkomplikovalo práci, ale vzpomněla si, že na eshopu Labety viděla i bezlepkové směsi na přípravu sladkého. A bylo jasno. Muffiny. Světlé bez lepku. A každý kousek můžeme navíc třeba posypat čokoládou. Raz dva a je napečeno.

Zdá se to být tak jednoduché. A ano, je to jednoduché. Nic záludného v tom nehledejte. Výrobky značky Labeta vám usnadní práci v kuchyni a ušetří spoustu času, který pak můžete věnovat právě své rodině a svým koníčkům. Kromě směsí na vaření a pečení, nabízí ale Labeta i řadu dalších kvalitních pomocníků v kuchyni. Třeba takové zavařování, to je s Labetou raz dva. Výhodou je, že v tradičním sortimentu naleznete výrobky bezlepkové, BIO nebo s fruktózou. Vybírat je z čeho. Tak se nebojte, Labeta je totiž poctivý český výrobce, po kterém, když je třeba, sáhne i Žaneta.

Reklama