„Nikola byla vždycky přirozeně hezká holka. Na modelku by to asi nebylo, ale kluci se za ní otáčeli už od patnácti. Ona ale moc neřešila ani kluky, ani oblečení. Většinou chodila ve sportovním, nemalovala se. Jenže před rokem přišel zlom a dcera se nám s manželem doslova změnila před očima,“ popisuje Lenka.

gr.jpg
Foto: Shutterstock

Podle ní se Nikola vzhlédla v celebritách s nejrůznějšími estetickými úpravami a za každou cenu se jim chce podobat. Jejím vzorem je Kim Kardashian a jí podobné. Sportovní oblečení vyměnila za topy, které sotva zakrývají prsa. Kalhoty a tepláky za krátké sukně a podobné provokativní a vyzývavé kousky, což se jejím rodičům vůbec nelíbí.

„V podstatě jediná věc, o které se s Nikolou v posledních měsících hádáme, je to, jak vypadá. Ale jsou to hádky skoro na denním pořádku a hodně intenzivní. Nejde jen o to, jak se obléká, ale i jak se líčí. Nechala si udělat umělé řasy, které vypadají jako smetáky, chodí na tak dlouhé umělé nehty, že s nimi pak nemůže skoro nic dělat, na tvář si kydá několik vrstev make-upu a otravuje nás i s tím, abychom jí povolili zvětšení rtů, protože jí ještě nebylo osmnáct let. To jsme s manželem samozřejmě odmítli, ale osmnáct jí bude za dva měsíce a potom ji nic nezastaví,“ zoufá si Lenka.

Nikoliny proměny si samozřejmě nevšimli jen její rodiče, ale i okolí, které z toho má více než rozpačité dojmy, o které se neváhá podělit s dívčinou matkou, která se pak cítí trapně. „Jedna z kamarádek mi řekla, že nechápe, proč ze sebe Nikola dělá takovou umělou nádheru a proč jí to nezatrhnu. Jako by to snad bylo tak jednoduché. To jí mám ve spánku vytrhat řasy i nehty? Bojím se dne, kdy jí bude osmnáct a s čím kromě kačeřích rtů přijde. Je hrozné, co se těm dnešním holkám líbí,“ uzavírá.

Zdroje: respondentka Lenka

Čtěte také: