Vše, co se týká řasenky ASTOR VOLUMETRIX, je nové! Nový precizní kartáčkový aplikátor, unikátní složení s mikro-perličkami pro až 8x větší objem, přesná, snadná aplikace a senzační nové balení, které přitahuje pohledy jako magnet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 % kontrola objemu – 0 % žmolků!

Husté, hustší, nejhustší. Volumetrix plně kontroluje vaše řasy díky vysoce preciznímu kartáčkovému aplikátoru, jenž zaručuje bezchybné oddělení a ohraničení každé řasy. Vše je nové – včetně elektrizující žluté barvy kartáčku.

Výsledkem jsou řasy tak husté, jak jen chcete. A bez žmolků! Každá řasa je pokryta rovnoměrně a hladce. Řasy získají zcela nový vzhled. A protože speciální kartáček nabere jen přesné množství obsahu, nemusíte se už nikdy bát žmolků na řasách.

Když zamrkáte krásnými hustými řasami bez žmolků, budou vaše oči zkrátka neodolatelné. 

 

Unikátní složení je obohaceno o mikro-perličky, které obalují řasy v jemných vrstvách, a tím vytvářejí objem. Složení dále obsahuje vitamíny a minerály a navíc je odolné proti rozmazávání a odlupování. To vše vám zaručuje úžasný pohled po celý den.

 

Výsledek je stoprocentně ženský, sexy a naprosto jedinečný.

 

Balení, které vás ohromí

Stejně jako průlomový kartáčkový aplikátor a složení, i balení je zcela nové a oslnivé!

Vysoce moderní vzhled balení okamžitě upoutá pozornost svou barevnou kombinací se žlutými doplňky, které dělají z VOLUMETRIX řasenku zcela nových rozměrů.

Ztělesnění krásy a technologie.

 

 

 

VOLUMETRIX. Revoluční řasenka, která vám dává naprostou kontrolu nad vašimi řasami.

 

 

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

 

ASTOR

ŘASENKA VOLUMETRIX

 

 

 

Unikátní, vysoce precizní kartáčkový aplikátor, který díky třem řadám jemných zoubků zachytí a oddělí každou řasu zvlášť. Nanášení bez žmolků a 100 % kontrola objemu.

 

Unikátní složení. Rychleschnoucí, jemná objemová formule s mikroperličkami, která obsahuje polywax komplex a formující polymery pro dlouhotrvající objem řas. Obalí řasy, přilne k nim a vytvoří hladký povrch bez žmolků pro maximální objem.

 

Výsledek. Až osmkrát větší objem řas. Rychleschnoucí přilnavá formule. Žádné žmolky, žádné hrudkování a drolení barvy. Řasy zůstávají jemné a pružné, bez vysoušení a lámání. Jsou perfektně oddělené jedna od druhé, vydrží dlouhé a natočené celý den. 

 

Opthalmologicky a dermatologicky testováno. Vhodné také pro nositelky kontaktních čoček a citlivé oči. Velmi snadné odličování.

 

K dostání v černé, hnědé a voděodolné variantě.

 

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

 

 

 

Doporučená maloobchodní cena: 189 Kč / 229 Sk