Novinka z řady Volume Million Lashes, tentokrát se smyslným názvem Fatale, se pyšní luxusním složením s černými pigmenty, které obalí a zahustí každou řasu pro svůdný objem. Ženy dobře vědí, že dramatický pohled budí pozornost, proto si velká většina žen volí řasenku pro zvětšení objemu a řasenka Fatale  se speciálně tvarovaným objemovým kartáčkem, který zachytí a pozvedne každou řasu od kořínků, plní požadavky na objem beze zbytku. Vaše řasy nikdy nebyly tak fascinující, tak ženské.

rasenka

Řasenka Volume Million Lashes Fatale přináší skutečně odvážný objem a řasy dokonale zvýrazní, čímž dodá očím opravdu pronikavý pohled. Obsahuje sytě černé pigmenty a speciální ergonomický kartáček prodlužuje a tvaruje každou řasu zvlášť, od kořínků až po konečky. Jeho dokonalý tvar umožňuje natočení, oddělení a maximální zvýraznění vašich řas, postačí jeden tah. Poznejte na vlastní oči „efekt milionu řas“.

Vyzkoušejte revoluční řasenku v moderním zlato-fialovém designu z kolekce Volume Million Lashes Fatale od L´Oréal make-up Designer Paris. Bude se vyjímat v každé dámské kabelce, navíc se hodí jako luxusní dárek, se kterým zaručeně potěšíte.

Doporučená prodejní cena: 359,90 Kč

Reklama