Řasenka ULTRA VOLUME Brush od ASTOR:

První „body-building“ kartáček na řasy!

 

 

Dekorativní kosmetika ASTOR opět překvapuje novými nápady, jen aby nám dopřála krásné a husté řasy, čímž navazuje na úspěšné uvedení řasenky ULTRA VOLUME s hřebínkem.

Pro ty z vás, které upřednostňují  klasický aplikátor, je tu nová řasenka  ULTRA VOLUME Brush s exkluzivním patentovaným kartáčkem DOUBLE EFFECT: vaše řasy „napumpuje“ do většího objemu a „roztáhne“ je do dokonalého vějíře.

 

Řasenka ULTRA VOLUME Brush od ASTOR:

První „body-building“ kartáček na řasy!

 

 

Zatím co původní jedinečný hřebínkový aplikátor vytváří okamžitý plný objem řas, nový kartáček postupně buduje jejich objem do požadovaného stavu – naneste, nechejte zaschnout, opět naneste – pro ještě odvážnější pohled, který vyhovuje každé vaší náladě.

 

Šťastným Číslem Je „TŘI“

 

·      “3-zářezy” pro více objemu: úplně nový kartáček od ASTOR v sobě integruje patentované 3kanálové uspořádání štětinek. Kanálky představují rezervoáry pro náplň řasenky, odtud ji postupně uvolňují na řasy.

 

 

·        “3-typy vlákna“ pro dokonalé oddělení:  ještě i jednotlivá vlákna kartáčku jsme vylepšili. Speciální kombinace tří druhů vláken umožňuje tomuto patentovanému kartáčku dokonale obalit každou řasu a perfektně je od sebe oddělit – bez slepovaní!

 

·      “3x větší objem” ve složení: unikátní složení řasenky ULTRA VOLUME Brush od ASTOR obsahuje termo-mechanický komplex, který se naváže k povrchu řas a okamžitě tak vytváří dokonalou přilnavost a rovnoměrnost pokrytí řas barvou. Ta se každým tahem na řasách vrství a buduje tak na nich neuvěřitelný objem. Toto vysoce přilnavé a rychle schnoucí složení navíc zabezpečuje perfektní vzhled líčení po celé hodiny, bez otisků, drolení a rozmazávání. Řasenka ULTRA VOLUME Brush je ophtalmologicky testovaná, vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

 

 

 

Výsledek: Garantovaný, pohled přitahující a neodolatelný glamour

Efektní, výrazný vzhled už prvním tahem kartáčku – maximální objem a dokonalé oddělení řas pro ten nejsvůdnější pohled!

 

Inovovaný „body-building“ kartáček

Je opravdu snadné rozpoznat novou řasenku ULTRA VOLUME Brush od ASTOR. Její oblý tvar signalizuje „objem“, její zlatá grafika odráží “úchvatný glamour” – a obrázek kartáčku
na obalu prozrazuje nový aplikátor.

 

Klasická řasenka je k dispozici v černé a hnědé variantě odstínu, voděodolná pouze v černé.

                                                                 

Orientační cena: 189 Kč / 229 Sk

Reklama