Novým přírůstkem dekorativní kosmetiky Avon je zhušťující řasenka SuperSHOCK. Díky gelovému kartáčku Volume Boost a patentovanému složení s obsahem mikrovláken SuperSHOCK dokonale oddělí jednotlivé řasy, které okamžitě po nanesení řasenky až dvanáctkrát zvětší svůj objem.

Nová řasenka SuperSHOCK od Avonu je určena především těm ženám, které dávají přednost výraznému líčení, ale zároveň nechtějí trávit dlouhý čas nanášením několika vrstev jako při použití běžné zhušťující nebo oboustranné řasenky. Díky revolučnímu kartáčku Volume Boost řasenka SuperSHOCK nejen desetkrát až dvanáctkrát zvětší objem řas, ale také jedním tahem jednotlivé řasy dokonale oddělí. Unikátní složení navíc garantuje, že se řasy neslepí, ale zůstanou oddělené a natočené po celý dlouhý den. Díky obsahu mikrovláken zvětší řasy po nanesení SuperSHOCKu výrazně svůj objem a na dlouhou dobu nepřehlédnutelně zvýrazní každou jednotlivou řasu. Řasy tak působí bohatě a přitom naprosto přirozeně.

Toužíte po přepychových řasách? „I bez dalšího líčení způsobí řasenka zásadní změnu. Použijeme-li ale oční stíny nebo i linky, je použití řasenky nezbytné. Rozhoduje také příležitost, denní doba a vzdálenost, ze které nás ostatní vidí. Čím větší vzdálenost, tím výraznější líčení zvolíme.“ říká Marie Mandelíková, kosmetička společnosti AVON.
   
K dostání u vaší Avon lady/Avon gentlemana.
www.avoncosmetics.cz

Reklama