Tato sezona je určena jen vašim očím. Estée Lauder představuje novou řasenku Sumptuous Infinite, která dodá vašim řasám neskutečný objem a odvážnou délku. Dodejte vašim očím přitažlivý pohled s novou luxusní řasenkou, která vaše řasy prodlouží až do nekonečné dálky.

Díky inovativnímu kartáčku budou vaše řasy okamžitě nadzvednuté, pohádkově výrazné a neskutečně odvážné až po dlouhých deset hodin.

Prodlužuje řasy do nekonečné dálky.

Estée Lauder

Tato výjimečná řasenka nabízí pokročilé složení, které je podobné elastické tkanině. Složení obsahuje jedinečnou kombinaci inovativních elasticky pružných polymerů a nová extra dlouhá, uhlíkově černá vlákna. Řasy jsou okamžitě perfektně tvarované, bohaté a každá řasa je již od kořínku prodloužena.

Společně s tímto jedinečným složením představujeme první formující kartáček od Estée Lauder. Tento dvanáctiřadý kartáček obsahuje jedenáct krátkých řad, které okamžitě zhušťují řasy díky dostatečnému prostoru Estée Laudermezi jednotlivými štětinkami. Následuje jedna řada, která má kartáček prodloužený se štětinkami delšími než zbytek. Tento prodloužený kartáček rozčesává a slouží jako poslední krok k docílení rovnoměrně oddělených řas. Výsledkem jsou nadýchané a perfektně oddělené řasy, které jsou nekonečně dlouhé a sexy.

K dostání v černém a hnědém odstínu. Řasenka Sumptuous Infinite pro objem a odvážnou délku extrémně dlouho drží a je odolná vůči vlhku a potu. Řasy neslepuje, nerozmazává se a nezanechává zbytky. Oftalmologicky testována a je možné ji používat i při nošení kontaktních čoček. Pro nejlepší výsledek a maximální benefit ji nanášejte na odlíčené řasy až k docílení kýženého vzhledu nejdříve na jednu řasu, poté na druhou. Použijte prodloužený kartáček jako poslední krok k docílení perfektního nalíčení vašich očí. Pro ještě dramatičtější pohled nanášejte Lash Primer Plus od Estée Lauder pro ještě větší délku a objem.

O tuto řasenku soutěžíme ve Velké jarní soutěži na www.zena-in.cz

CENA: 790 Kč

Reklama