6470a4db17921obrazek.png

Potvrzeno: Jednoduše geniální řasenka

Testováním uživatel pod taktovkou Ipsos prošla také inovativní řasenka od Avon Lash Genius 5v1 Multitask&Multiply, jeden z kultovních produktů značky. Tohoto konkrétního výzkumu se zúčastnilo 60 uživatelek ve věku 16-55 let v Praze. Respondentky hodnotily Lash Genius v porovnání s prémiovým konkurentem, přičemž netušily, jaký produkt právě hodnotí. Kosmetiku totiž netestovaly s původním balením ani etiketou. A výsledky hovoří jasně! 87 % žen, které pozitivně hodnotí prémiovou řasenku luxusní značky, kladně hodnotí i řasenku Lash Genius. Za řasenku luxusní značky by však zaplatily až 3x více.[1]

6470a5287c82dblobid0.png
 
TOP 5 nejžádanějších benefitů v jedné řasence

A co dělá z této řasenky skutečného génia? Některé produkty dokážou řasy prodloužit, jiné zahustit a další pozvednout. Řasenka Lash Genius však spojuje 5 nejžádanějších benefitů pro úchvatný vzhled vašich řas v jednom produktu. Připravte se na objem, prodloužení, pozvednutí, sytost i oddělení vašich řas. Lash Genius je zkrátka geniální řasenka s chytrým gelovým složením, které obsahuje syté barevné pigmenty, netvoří žmolky a rovnoměrně pokryje řasy od kořínků po konečky. Precizní kartáček oddělí a pročeše každou řasu a díky praktickému zakončení umožňuje detailní líčení i v koutcích očí. S Lash Genius tak docílíte neodolatelného pohledu raz dva a bez toho, aniž byste zatížili rodinný rozpočet.

[1] Na základě dvojitě zaslepeného testování řasenek Avon Lash Genius a prémiové řasenky provedeného v?březnu 2023 agenturou IPSOS ve studiu v?Praze na vzorku 60 uživatelek řasenek ve věku 18–55 let. Počet žen, kterým se líbila prémiová řasenka N=45, pozitivní hodnocení na 6bodové škále. Více na avon.cz/ipsos. 

Reklama