Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Ekonvalinky. Ví, že na sexuální orientaci nezáleží, a uvádí jeden krásný příklad soužití gayů...

Také čtenářka Ekonvalinka přispěchala se svou troškou do mlýna v podobě příspěvku k dnešnímu tématu...


Příjemné odpoledne všem, nechtělo se mi psát k tomuto tématu ,ale každý máme právo vyjádřit veřejně svůj názor, tak tedy :
Homosexualita byla, je a bude. Je pravdou, že za mých mladých let se o ní veřejně nemluvilo, bylo to jakési tabu a proto se o něm člověk v té době snažil dozvědět co nejvíce.
U nás na vsi žili dva kluci, oba vš, slušní, pohlední, chodili vždycky upraveni, zastávali dost vysoké funkce ve Škodovce. Postavili si společně domek, starali se o okrasnou zahradu, pejsky. Nosili i snubní prtýnky - jakási předzvěst toho, že jednou se i u nás uzná registrované partnersví. Bohužel, nedožili se toho, jeden z nich předčasně zemřel. Ten druhý už žije sám, se smrtí svého druha se nedokázal vyrovnat.
Tím chci říct, že spolu žili plnohodnotný život, a jejich vzájemná sounáležitost, láska, kterou dávali jeden druhému, opora, kterou si poskytovali i v době v nemoci by mohla sloužit jako příklad mnohým heterosexuálním manželstvím.... Je to příklad k zamyšlení a uvědomění si, že ať je člověk homosexuál, ať je jiné rasy, vyznání, na tom vůbec nezáleží. Důležité je, že zůstává ČLOVĚKEM!!!!! Se srdcem otevřeným na dlani,ochotou pomoci druhému v nouzi, postarat se o druhé,když jsou v krizi. Když si tak promítá svůj život,a nemá se za co stydět, má být na co pyšný. A to, co kdy udělal špatného, si umí přiznat a je schopen to napravit, sklízí můj obdiv. Takových lidí si važme a věřte, není jich mnoho..... lidskost se hodně vytratila...

Ekleinovka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama