Společnost Emco uvádí na trh novinky v segmentu ovesných kaší, a to hned dvě originální příchutě – Mango a Brusinky. Obliba ovesných kaší roste nejen z důvodů jejich snadné a rychlé přípravy. Nachystat snídani během chvilky však neznamená nedopřát tělu zdravý start dne, naopak!

emco Emco ovesné kaše obsahují nejméně 55 % ovesných vloček a splňují tak nároky zdravé a energeticky vydatné snídaně. Ovesné vločky jsou zdrojem nejenom tolik důležité vlákniny, ale také bílkovin a minerálů.

Ne nadarmo vsadilo Emco na brusinky již v loňském roce, kdy představilo tyčinku Ořechy a brusinky spolu s brusinkovými Emco Mysli sušenkami. Brusinky totiž představují vitamínovou bombu, mají výborné antioxidační účinky a používají se k léčbě a prevenci zánětlivých onemocnění. Nová Ovesná kaše tak doplňuje řadu úspěšných výrobků s chutí brusinek o další variantu.  emco

S ohledem na zdraví nezůstává pozadu ani mango. Mango, právem nazývané králem ovoce, je tropickým koktejlem vitamínů a důležitých minerálních látek. Pokud své snídani chcete dodat chuť exotiky, je ovesná kaše s mangem ideální zdravou volbou.

Receptura Emco Ovesných kaší neobsahuje palmový tuk, konzervanty ani barviva. 

Nové příchutě ovesných kaší v balení po čtyřech porcích jsou v prodeji za doporučenou MOC 45,90 Kč.

Reklama