Je skoro s podivem, že při tom, jak čtenářka Kejtuza prožívá přípravy na rande, se na něj vůbec vypraví. Ale nakonec to zvládne!

Tak takhle bych přípravy na rande prožívat nechtěl. Kejtuzo, smekám, já bych zůstal doma...


Moje přípravy na rande nejsou nějaké výjimečné! Od rána se na něj chystám :)) Ráno když vstanu, mi začnou nevolnosti ze strachu, že do večera se ještě něco pokazí :) Během dne se snažím na to nemyslet a stejně čím více se to blíží tím více jsem nervózní! Hodinku před tím si dám sprchu, umyju vlasy a začnu se líčit :) když už bych byla hotová, přijde nejhorší v čem nakonec půjdu??! Rozkopu celý šatník, a po půl hodině si snad vyberu! Když jsem nachystaná, opět mě chytí nevolnosti a až už vím že se nikde nepotento, můžu vyrazit :))))))

Kejtuza

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16.7.2013: Příprava na rande

Geneze tohoto tématu je zajímavá. Kamarádka Radka mi vyprávěla, jak se chystala na jedno rande. Kterak se šminkovala, vyčesávala si vlasy, trhala obočí, zkrátka na sobě vytvořila hotové sochařské dílo, aby pak rande skončilo katastrofou. A tak mě napadlo téma: Příprava na první rande.

Pak mi Klárka v práci řekla, že příprava na rande je obecně zajímavé téma a nemusí jít jen o první.

No a když jsem dával do kupy Radčin příběh (ten si můžete přečíst v dnešním vydání), došlo mi, že pointa je hlavně v trapasu, který se stal. A tak mi k dnešnímu tématu pište své příběhy o tom...

  • Jak jste se chystala na své (první, nebo jiné důležité) rande a jak to nakonec dopadlo?

Příběhy mi zasílejte do redakčního e-mailu:

Za svůj příspěvek můžete získat hezký dárek, totiž hru Kama Poker od Albi. Tedy pokud ho pošlete do uzávěrky tématu 16.7.2013, 15.00 hodin a bude uveřejněn v novinkách magazínu.

poker

Reklama