Krásné ráno, milé čtenářky! Také milujete barvy a rády se oddáváte ladným tónům hudby? Pak vás vítám v dnešním ránu, které pro mě a doufám, že i pro vás hraje všemožnou paletou chutí, barev a hlavně nedočkavostí! Mílovými kroky se totiž blíží jedna z největších kulturních událostí tohoto roku…

Když jsem dnes vstala a svižnými kroky zamířila z postele, radostně jsem si výskla, jelikož už za dva dny se chystám vstříc zážitku, který vždy pohltí všechny moje smysly a z nějž budu žít po celý následný rok! Ptáte se, co mě čeká? Již ve čtvrtek se rychlostí blesku odebírám do Ostravy, kde vypukne hudební a kulturní událost tohoto roku, Colours of Ostrava!

DDD

Pokud si myslíte, že přeháním, pak neváhejte a zavítejte do Ostravy. Nebudete litovat! Tento multižánrový festival vás dozajista chytne za srdce a nepustí! Nikde jinde na jednom místě nenaleznete světové hudební špičky z oblasti jazzu, art rocku, folklu, soulu, popu a mnohých dalších žánrů. Dodnes mi v hlavě zní tóny sladkého šansonu zpěvačky ZAZ, mrazivá hudba islandské kapely Sigur Rós, pouštní blues Tuaregů v podání kapely Terakaft, nepopsatelný Bobby McFerrin a mnohých dalších, které jsem na této akci již zažila. A tak se opět, jako každý rok touto dobou, nemohu dočkat letošní hudební smršti v Ostravě!

CC

A co vy, Ženy-in, byly jste někdy na této akci? A tak mě napadá otázka: Jakými barvami by měl hrát váš oblíbený festival či kulturní událost?

 Přeji vám všem krásné ráno!

Reklama