Když jsem ještě chodila do práce, museli jsme se povinně zúčastnit kurzu PC. Já už jsem před tím počítač používala, byla jsem sice samouk, ale co jsem potřebovala, to jsem si udělala. Samozřejmě jsem měla problémy, protože lektor vysvětloval nějakou úlohu, pak nám zadal samostatnou práci a než ji dovysvětlil, já už byla hotova.

Ovšem problém byl v tom, že jsem si to vždy udělala podle svého a na jeho čtyři možnosti jsem nereagovala. Nakonec se s tím smířil a prohlásil: „K vám ani nepůjdu kontrolovat vypracovanou úlohu, protože je to zcela zbytečné. Vy si děláte všechno sama, mě neposloucháte. Rád bych věděl, kdo vás sem poslal?“

Zatímco některé kolegyně pak už k počítači nesedly, já začala vyrábět přáníčka, diplomy, různé kvízy a soutěže pro žáky a také jsem hledala na internetu. Doma jsem počítač neměla, a tak jsem využívala ten v práci. Všichni se divili, proč chodím domů tak pozdě, když učitelé přece učí jen pět hodin.

Jenže pak jsem onemocněla a nakonec jsem zůstala doma v invalidním důchodu.

A počítač mi chyběl. Tak jsem si ho pořídila domů, samozřejmě jsem se napojila na internet a byla jsem nadmíru spokojená. Jenže se jednou zastavila u nás dcera a ptala se: „Chodíš na Ženu-in?“

A to byl konec. Ráno vstanu, nejprve zapnu počítač a ještě se zalepenýma očima sleduji, co je nového, jaké soutěže jste pro nás vymysleli a s kým dnes vlastně hraji lodě a piškvorky. Mezi tím odbíhám vařit, uklidit a kouknout na AZ kvíz.

Můj manžel už to nekomentuje a já pevně doufám, že se po 33 letech manželství smíří s tím, že jsem prostě ZÁVISLAČKA a mou největší kamarádkou je ŽENA-IN.

Moc Vás všechny zdravím a doufám, že i nadále budete se mnou kamarádit.

OlaSm


Milá OlaSm,
každý den jsou i pro Vás připraveny nové články i soutěže a nás opravdu těší, že nám zůstáváte věrná. Doufáme, že Váš manžel i přes zdržení se jakýchkoli komentářů na magazín Žena-in nežárlí :-).

A co Vy ostatní? Vy si nehrajete? Nevěřím! Pošlete nám příspěvek na naše dnešní téma:

Téma: Hrajete si?
Kdo si hraje, nezlobí...

Je to ale pravda?

 

Máte svoji oblíbenou hru?

Luštíte křížovky, hrajete piškvorky?

Znáte sudoku?

 

A co počítačové hry?

Věnujete jim každou volnou minutu...

nebo je nesnášíte,
protože manžel i děti jsou raději s nimi než s Vámi?

Sázíte každý týden sportku?

Nebo si raději vsadíte na koně.

Vyhrála jste někdy něco?


Já vím, jste už dospělá,

ale nestyďte se.

Napište, jakou hru máte nejraději a co Vás na ní láká

redakce@zena-in.cz


Reklama