Tak a je to tady. Ráno v šest jsem vstala a přemýšlela, čím vás dnes potěšit a pobavit. I napadlo mě, že si uděláme takový pěkný soutěžní pátek. A abych vás hned hezky naladila, přišoupla jsem jednu takovou trochu ujetou soutěž hned k tomu prvnímu článku.

 

Mno. Byla jsem na sebe náramně pyšná, jak jsem to krásně vymyslela, jak se vám to bude líbit a představovala si, jak vyčkáváte, sledujete počet příspěvků a pak v tu nejlepší chvíli vkládáte ten svůj, aby se ocitl přesně na tom vítězném čísle. Jenže jsem v důsledku toho, že jsem ještě nebyla úplně probraná a můj mozek nedosáhl těch patřičných kmitočtů, nějak nedomyslela pravidla a neuvedla, že každá z vás může svou odpověď napsat jen jednou.

 

Ano, přátelé, zavinil to můj momentální nízký stav inteligence. Vím to. Přiznávám to. Není každý den posvícení, že? Určitě to znáte samy…. :o)))

 

A v důsledku tohoto mého nepříčetného stavu jsem tedy odstartovala soutěž, ve které některé z vás využily této malé nedomyšlenosti, která se ovšem stává tak maximálně dvakrát do roka. A vkládaly svou správnou odpověď tak dlouho, až se trefily do toho výherního čísla.

Jenže soutěž byla vyhlášena, pravidla k ní byla taková, jaká byl můj chorý mozek schopen vyprodukovat, a tak tedy vítězí vyhlášená čísla bez ohledu na to, kolikrát svou odpověď čtenářky vložily.

 

5 – Víznery

15 – Pajinka

25 – Svetluzska

30 – Tibor

35 – w4ceva

40 – Zlaticko

 

Všem srdečně gratuluji! :o))))

 

Komu to ale připadá nespravedlivé, tomu se opravdu upřímně omlouvám, protože sebekriticky přiznávám, že chyba je na mé straně. No tak se mi to sakra prostě nepovedlo, no. A přitom jsem to myslela tak dobře, fakt. :o)))

 

Ale nebojte. Soutěží je a bude dnes ještě dost. Tak třeba ještě máte šanci.

 

Diskutujte pod články. Pod jakými, už jsem v minulém příspěvku a máte šanci vyhrát balíček s překvapením. Během dopoledne bude vyhlášena soutěž, která poběží jen do 14:00 a hned poté se dozvíte, kdo zvítězil. A v průběhu odpoledne vás čeká jedno malé překvapení, které bude také spojeno se soutěží. Jo a přijďte ještě ve tři, to vypukne soutěž, která potrvá až do pondělního rána.

 

Tak vidíte, jak na vás myslím.

 

Krásný pátek plný pohody, inteligence a výher vám všem přeje  

 

Reklama