Ještě jednou přeju hezký den. Když mám po ránu špatnou náladu, pustím si oblíbenou hudbu nebo nějaký vtipný videoklip či ukázku z filmu a hned je to lepší. Třeba i vás potěší to, co jsem dnes vybrala..

Ta první ukázka bude nejspíš hlavně pro děti, ale věřím, že pobaví i vás, milé čtenářky. Myslím totiž, že Bob a Bobek prostě nestárnou. Určitě si z dětství pamatujete, co všechno po ránu králíci dělali a kdo z nich nechtěl cvičit ani pracovat. Jen se podívejte samy.

A pak tu pro vás mám krásnou píseň Kde jsou ta rána stříbrná od Václava Neckáře. Mimochodem zazněla také ve filmu Pupendo, kde je i úžasná scénka z ranního vstávání. Pamatujete? „Budíka mám rád, je můj kamarád... Smraďoši, vstávat, za patnáct minut vám zvoní budík...“

Ale teď už k dnešnímu tématu. Jen pro připomenutí téma zní:

Ranní chaos aneb Co se u vás děje po ránu?

  • Jak vypadají vaše rána? Máte doma klid, nebo spíš chaos?

Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá lahodný pravý zelený čaj Gunpowder od Valdemara Grešíka a květinový diář na rok 2013. Příspěvky posílejte 22. 1. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

ranoran

 

 

Reklama