Ideální ranní variantou jsou kávy instantní, oblíbené díky snadnosti a rychlosti přípravy, a velkým trendem rozpustné kávy ochucené. Značka Jacobs představila lahodnou řadu Jacobs Cappuccino, jednoho z nejoblíbenějších typů kávy, která nabízí několik oblíbených příchutí pro rychlé domácí použití.
ja.jpgPodle průzkumů si mléko do kávy přidává 58 % Čechů, ve věku 15-34 let je to dokonce 70 %, a každý druhý si kávu osladí. Rádi snídáme doma a většinou také spěcháme, proto jsou Jacobs Cappuccina ideální, stačí je zalít vodou, zamíchat a káva s hustou krémovou pěnou jako z kavárny je hotová. Navíc se skvěle hodí k rannímu sladkému pečivu nebo sušenkám. Že opravdu chutnají, potvrzuje titul Nejlepší novinka 2020 v anketě Volba spotřebitelů.

60869adfeff60jacobs.jpg

Řada Jacobs Cappuccino zahrnuje čtyři teplé varianty – Original, ale také oblíbené příchutě Milka, karamel či vanilka, a ledovou variantu Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel. Vyrábí se ve Valašském Meziříčí. Balení obsahuje 8 porcí a stojí 59,90 Kč.Cappuccino patří mezi nejoblíbenější kávové nápoje a jeho vznik inspiroval podle legendy italský kapucín Marek z Aviana. Po bitvě u Vídně v roce 1683 našli císařští vojáci stovky pytlů kávy s mnoha dalšími poklady, které po sobě zanechala poražená osmanská armáda. Káva byla v té době v Evropě zcela neznámá a její hořkost vojákům nechutnala, proto jim prý kapucín Marek doporučil, aby si ji zjemnili trochou mléka. Lahodný nápoj měl podobnou barvu jako mnichův plášť, proto byl na počest objevitele nazván kapuziner, a rychle se rozšířil po Vídni i zbytku Svaté říše římské. Cappuccino bylo do 90. let minulého století známo jen v Evropě a některých kosmopolitních centrech Severní Ameriky. S postupující globalizací si začal tento typ nápoje získávat oblibu i v dalších částech světa.

Jacobs-Cappuccino-Iced-Salted-Caramel-stick-CMYK-300dpi.jpg

Více na kavajacobs.czfacebook nebo @jacobs_czsk
60803f9fabdfeobrazek.png

Reklama