Je zábavná, vtipná, komunikativní a ráda se seznamuje. To všechno ale jen za jedné podmínky – že je online. V reálném světě žije sama a jediný sociální kontakt má v práci. S kolegyněmi si ale příliš nepopovídá. Jakožto telefonní operátorka má skoro celý den „sluchátko“ u ucha.
5f157e8edac32obrazek.png
Foto: Shutterstock

Nemyslete si, že jsem nějaký blázen, nebo tak něco, ale děsí mě povídat si s lidmi tváří v tvář. Ne že bych z nich měla strach, to vůbec. Netrpím žádnou sociální fobií. Jen to najednou vůbec nejsem já. Když s někým telefonuju, nebo si s ním píšu přes mail nebo chat, mám na všechno hned tu správnou odpověď, odvahu cokoli říct. Naživo si ale připadám jako svázaná, zpomalená. Jsem najednou stydlivá, nudná, prostě celkově trapná,“ myslí si Katka, která proto raději „žije“ pouze ve virtuálním světě.

Má profil na několika seznamkách, takže o muže nemá nouzi. Je pohledná, fotogenická, může si vybírat. Jenže s žádným z nich se ještě nikdy nesešla osobně. A ani to nemá v plánu. „Dopředu vím, že bych je na schůzce odradila. Čekali by tu bezprostřední, úžasně zábavnou osobu, jakou znají po chatu, nebo z telefonátů. Jenže té by se bohužel nedočkali. A tak se bavím a flirtuji pouze ve virtuálním světě,“ přiznává Katka s tím, že jakmile přijde domů z práce, sedne si k počítači. A vydrží u něj nejméně do půlnoci. Zvládá dopisovat si třeba s pěti muži naráz.

„Možná to nepochopíte, ale mně to takhle vyhovuje. Je to stejné, jako když někdo paří online hry. Ani o sex nejsem ochuzená, i když jen přes internet. Pořád je to takhle lepší, než trpět v posteli s nějakým nemehlem. Fantazie funguje na plné obrátky, jak zrovna potřebuji,“ usmívá se Katka, která měla za svůj život tři skutečné milence, posledního před čtyřmi roky. „S žádným z nich jsem se nikdy neudělala. Takhle mám orgasmus pokaždé,“ svěřuje se.

Jediným problémem, který řeší, je vymýšlení výmluv, proč se s dotyčnými pány nemůže zrovna sejít naživo.Mnoho z nich ztratí po pár týdnech až měsících zájem. Nestačí jim randit online. I když mě to u některých obzvláště mrzí, svět se nezboří. Přijdou další,“ dodává Katka, která si v uplynulých měsících nemohla vynachválit karanténu. Během té nebylo výmluv třeba.

Čtěte také:

Reklama