Říká se, že snídaně je základ dne, a tak bychom se neměly za žádných okolností ošidit. Udělejme si ten start dne maximálně hezký a příjemný. Začít můžeme v kuchyni, s těmi nejlepšími vychytávkami.

snídaně

Snídat byste měla jako královna. Je to nejdůležitější jídlo dne. A tak se „neodflákněte“ jen tak něčím. Snídejte s partnerem nebo rodinou a udělejte si z této části dne dokonalý rituál. Věřte, že za to těch pár minut příprav a dřívější vstávání stojí.

Sladký start

snídaně

Honí vás po ránu mlsná? V tom případě by ve vaší kuchyni neměly chybět takové vychytávky, jako je palačinkovač, jogurtovač nebo vaflovač. Miska cereálií totiž dostane zcela nový rozměr, přidáte-li do nich domácí jogurt a křupavé vafle nebo tenoučké palačinky si vyrobíte „zdravější“, třeba ze špaldové mouky. Navíc je to celé jednoduché jako facka.

snídaně

Slaný start

snídaně

Zapomeňte na „obyčejný“ chleba s máslem a raději si udělejte vajíčka jako profík ve vejcovaru, topinky v krásném a stylovém přístroji a naučte třeba děti vyrábět tousty, ty si totiž jednoduše zamilují.

snídaně

Lehký start

snídaně

Trend smoothie, fresh džusů a dalších zdravých šťáv je stále aktuální. A tak si pořiďte domů například mixér, který zvládne lahodný ovocný koktejl s jogurtem nebo odšťavňovač, který si poradí také se zeleninou.

Voňavé ráno

snídaně

Pokud si nedovedete představit ráno bez šálku dobré kávy, neměl by vám kvalitní kávovar doma rozhodně chybět. Zapomeňte na instantní cosi a raději si kávu uvařte v překapávači nebo pressovači. Dokonale provoní celý byt.

Mohlo by vás zajímat:

Reklama