Pochutnejte si na křupavém pečivu namazaném Ramou a posypaném čerstvými, vlastnoručně vypěstovanými, bylinkami. Bylinky jsou zdravé a chutné a můžete jimi zpestřit snídani nebo svačinu bez použití dalších surovin.

 

Na příští tři měsíce si pro vás Rama připravila novou kampaň s názvem „Tři chuti rána“, aby vám mohla připomenout, že Rama margaríny nejen skvěle chutnají, ale navíc přispívají ke správné výživě celé rodiny. Jsou totiž vyrobeny z kvalitních olejů ze semínek rostlin a obsahují důležité živiny včetně vitaminů A, D3 a E. Proto neváhejte, hrajte s Ramou a získejte speciální květináč k domácímu pěstování bylinek. Kromě toho můžete vyhrát zlatou Rama kartu v hodnotě 10 000 Kč a vyrazit na nákupy. Nebudete mít starosti s placením a vyberete si, co vám chutná.

 

Akce probíhá ve 3 kolech od 1. 5. 2005 do 31. 7. 2005 v České i Slovenské republice a soutěžit můžete s Ramou Classic, Linie a Lahodná Máslová příchuť. A jak na to? K účasti v soutěži a získání jedné z výher stačí koupit jakýkoliv z uvedených výrobků a SMS odeslat unikátní kód, který najdete na vrchní straně fólie. Za první vámi zaslaný kód získáte možnost stáhnout si zdarma melodii nebo obrázek do mobilu. Na konci každého kola vybereme ze všech platných soutěžních kódů výherce květináčů a platebních karet a zašleme jim zprávu. Čím více kódů v daném kole pošlete, tím větší šanci na výhru v tomto kole máte. Více informací o soutěži se můžete dozvědět na fóliích výrobků, v rádiích, tisku, na webových stránkách www.rama-web.cz a v obchodech.

 

Kromě soutěže probíhají také ochutnávky na vybraných hypermarketech. Tentokrát budou hostesky nabízet Ramu s čerstvými bylinkami na chlebu Odkolek.

 

Dobrou chuť a hodně štěstí v soutěži vám přeje

Váš Rama tým